Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a novellámról...

Mit gondoltok a novellámról (egypercesemről)?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a kritikákat!:)



2013. jan. 13. 16:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Egypercesnek kicsit hosszú, de nem rossz, ügyesen írsz. Nem erre a befejezésre számítottam, sikerült meglepned, de kicsit csalódott is voltam miatta. Elég elvont és mély a történet, úgyhogy biztos sokan vannak, akik nem értik meg.
2013. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam, igazából érdekes volt, vártam a végét, de annyira nagyon elvont, hogy az átlag embernek akinek vagy amúgy is le van terhelve az agya, vagy pont nagyon el van punnyadva, nehéz felfognia, talán egy kicsit bővebben kifejthetted volna a homályos részeket, az első találkozást, meg hogy mi zajlik a fiú lelkében a végén.
2013. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a kritikákat.:) Pont ezért jó, ha külső szemlélő is elolvassa, mert ugye nekem nem tűnnek fel pont az ilyen dolgok, mint hogy nem fejtettem ki eléggé, stb.:) Köszönöm! Igazság szerint elég elborult pillanatomban írtam, így nem csodálom, hogy elvontnak/kicsit érthetetlennek találtátok... Erre oda fogok figyelni. Még egyszer köszönöm a válaszokat.:)

2013. jan. 13. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
4-es: Köszönöm!:)
2013. márc. 11. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyperces novellának hosszú, ez egy szimpla novella. Jól írsz, érezhető rajta, hogy nem 13 éves vagy, és nem az "szjg"-n nőttél fel. Nem igazán találtam benne hibát, hacsak nem a műfaji besorolást. Helyesírás, fogalmazás, satöbbi rendben van.

Mégis: töredelmesen bevallom, hogy nem olvastam végig. Valahogy nagyon nem az én világom. Gondolkodó, intellektuális embernek vallom magam, olyasvalakinek, akitől nem áll távol az absztrakció sem, de ez... nos, nem nekem való. Tényleg jól írsz, meg minden, de tudod, ugye, milyen az, amikor abszolút elismered valakinek a tehetségét, mégsem tetszenek a művei? Én ehhez túl derűs egyéniség vagyok, vagy mi a szösz.

Szóval ügyes vagy, tényleg, brávó, de akkor sem tetszik.

2013. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a kritikát.:) Persze, értem én, van olyan, hogy az ember egyszerűen nem tud zöld ágra vergődni egy olvasmánnyal. Minden esetre köszönöm a dicsérő szavakat, és azt, hogy elolvastad.:)

2013. márc. 26. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz:) Szépen, választékosan fogalmazol. Nekem kicsit zavaros volt, jobban kifejthetted volna, hogy mi volt a változás, ami végülis nem tetszett a fiúnak a lányban. Egy icipicit felületesnek tűnt. Ha kibővítenéd pár infóval pluszba, akkor érthetőbb lenne. Tudom, hisz én is írtam hasonló novellákat, hogy annak, aki írja, egyértelmű, hogy mi zajlik a szereplőkben belül, de ha nem írod le, az egy külső szemlélőnek elképzelhetetlen, hogy mik is a pontos okok. Csak ezt tudom ajánlani. :) Egyébként meg grat!
2013. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem elmagyarázná valaki? :(


Amúgy tényleg szépen fogalmazol.

2013. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hű! Nekem nagyon tetszett, és bár eléggé "hippis" vagyok, nekem mégis nagyon bejött, átéreztem, wow! Nekem igazándiból nem kell részletesebb leírás, kicsit homályos, kicsit ködös, de átjött a lényege! :)
2013. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!