Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy csináljak amolyan "intera...

Hogy csináljak amolyan "interaktív könyvet"?

Figyelt kérdés

Írtam egy regényt (fantasy) aminek a történet után a külön kis világa a legjobb szerintem és ezt a látvány világot szeretném brakni magába a könyvbe (amit magam készítek).Arra gondolok pl.:h a tanár az órán szokott vetíteti és (mozaikos könyv a gépen) azon vannak ilyen 3D-k, filmek,amolyan szemléltető kísérletek,játékok stb.... és ezzel legalábbis én úgy vettem észre h jobban oda figyelünk órán és könnyebb a tanulás is a pl a 3D meg a filmek miatt szv én is szeretnék ilyent csinálni csak a lapon lévő könyvben.Tudom hogy a képzelet is fontos de azt szeretném h aki kinyitja azt elbűvölje a könyv olyasmi látvány világra gondolok (rajz formájában vagy olyan kiugró képek) ilyenekre és még ehez hasonló ötletekre gondoltam:


[link]


[link]


Szv adnátok ilyen kiugrós képekhez ötletet vagy esetleg más másról ami szerintetek jól nézne ki és ha lehet kivitelezést is írjatok előre is köszi ha írsz :) és azért külön köszi ha elolvastad azt a rengeteget amit írtam :D



2014. dec. 18. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!