Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz Leiner...

Szerintetek mi lesz Leiner Laura: Késtél című könyvében?

Figyelt kérdés
A "mi leszt?" úgy értem hogy például márk és bexi összejönnek és mi lesz gerivel a tehetségkutatóban? Értelmes válaszokat légyszi!

2014. dec. 26. 17:50
 1/8 anonim válasza:
6%
Én már olvastam, sajnos Márk meghal benne. :((( Rengetget sírtam rajta.
2014. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

??? Erre nem mondok semmit. Légyszi értelmes válaszokat!!!


U.I:a második rész nem is jelent meg

2014. dec. 27. 19:26
 3/8 anonim válasza:
Markkal kapcsolatban remélem, hogy összejön Bekivel. Ha nem,akkor nem tudom mit csinálok. Geri meg szerintem besül. (Vagy is remelem) :D
2014. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utcsónak. Én is így gondolom hogy remélem összejönnek de szerintem (nem tudom miért) Geri mégsem fog beégni. MAr csak azért is mert kell bele valami amit az olvasó nem gondolt volna.
2014. dec. 28. 11:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Modjuk azt is el tudnám képzelni hogy bexinek duettezni kell gerivel. Na az nagy lenne.
2014. dec. 28. 11:51
 6/8 anonim válasza:
Az első résznek a hátulján az áll,hogy Geri jelentkezni fog a következő szériába Varga Tamás nyeri meg a mostanit, Márk eltűnik,Bexiék pedig mennek Londonba.....
2014. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom én is olvastam engem a további elképzelések érdekelnek
2014. dec. 29. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Bexiék összejönnek (vagyis nagyon remélem). Geri felajánlja hogy kezdhetnék újból, de Beki Márk mellett dönt.


Gerivel az az érzésem, hog az élő show-ig bejut de utána hamar kiesik.

2014. dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!