Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek természetben játszódó...

Ismertek természetben játszódó cselekményű regényeket?

Figyelt kérdés
Hasonlókat Jack London Fehér agyarához, A vadon szavához , de bármilyen természetben jászódó könyvcímet szívesen várok :D

2014. dec. 28. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
regény=Rege a csodaszarvas xd
2014. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeket én is olvastam, de kifejezetten ilyeneket nem tudok ajánlani, viszont sok természetírót, vadászírót ajánlhatok, nagyszerű könyvekkel. Gerald Durrel könyveit érdemes lenne megismerned: Családom és egyéb állatfajták, Madarak, vadak, rokonok; Állatkert a hátizsákban; meg sok nagyon jó könyvet írt még.

Azon kívül David Attenborough sorozata is csodaszép: A ragadozók élete, A madarak élete, A növények magánélete, stb.

Én nagyon szeretem Fekete István könyveit is, és az biztos, hogy őnála szebben senki nem írt a természetről. (Tévedés azt gondolni, hogy a művei csak a gyerekeknek szólnak.)


A legnagyobb kedvencem: James Herriott: Állatorvosi pályám kezdetén.


Rajtuk kívül én nagyon sok Kittenberger Kálmán, Széchenyi Zsigmond, Molnár Gábor- könyvet olvastam, ezek is érdekelhetnek esetleg.

2014. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nikosz Kazantzakisz: Zorbász, a görög
2014. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Herriott állatregényei,doki volt,csooper,Karl may,júles verne összes műve,j c. Északi Odüsszea!
2020. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem már írták Kittenberger vadászstorik,fekete István összes állatregényei,mese Vuk,tanmese
2020. jan. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oroszok,Kanadaiak nagy állatszeretők ott keresgél ők biztos írtak
2020. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!