Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lopásnak számít?

Darkness10 kérdése:

Lopásnak számít?

Figyelt kérdés
Blogot vezetek és hatalmas Harry Potter rajongó vagyok. Szeretnék saját történeteket írni a blogomra roxfortal kapcsolatban pl olyat hogy a roxfortba járok és, hogy mik történnek ott velem. Lopásnak számít?

2014. dec. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Plágiumnak igen, de mivel senkit sem fog érdekelni az olvasóid közül, így nem gond.
2014. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem akarok ebből könyvet írni amúgy se sikerülne csak hobbiból szoktam blogolni
2014. dec. 28. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezzel.. az ilyeneket azt hiszem fanfiction-oknak szokták nevezni.. nem lesz ebből baj. Nem lopás. Egy csomóan csinálnak ilyeneket
2014. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyet találtam neked

2014. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én blogspoton szoktam írni :D
2014. dec. 28. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Te Deggial, azt ugye tudod, hogy Rowling azon írok közé tartozik, akik támogatják a fanfictiont, egész addig míg pénzhez nem akar szerezni belőle valaki?

Vannak olyanok, mint George R Martin, aki kifejezetten rühelli a fanficet, és elvileg tiltja, hogy bárki írjon az ő karaktereiről, de azon kívül, hogy morcos érdemben nem tud semmit sem tenni ellene ő sem.

2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de az nem baj hogy én fanfictionon írok hanem blogspoton?
2014. dec. 29. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, természtesen nem, a fanfiction nem egy oldal hanem egy műfaj, ami a rajongói tovább/átírásokat foglalja magában. Annyi előnyöd lehet, hogy ha egy fanfiction oldalra rakod fel a történeted (pl az előbb linkelt oldal vagy a Merengő), akkor ott olyan emberek könnyebben meg tudják találni a történeted, akik kifejezetten ilyen szeretnének olvasni.

De ez teljes egészében a te döntésed, egy blogot jobban tudtsz szerkeszteni, te döntöd el hogy milyen tartalom kerül fel stb. Ellenben lehet, hogy egy kis reklámra lesz szükséged, de ezt bármelyik népszerű oldalon megteheted.(facebook csoportok, szjger stb)

2014. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2014. dec. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!