Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem járt már le...

Csak szerintem járt már le Leiner Laura?

Figyelt kérdés
Úgy értem,az SzJG idejében még nagy szám volt,mindenki imádta őt,aztán mikor befejezte,és a Bábelt kiadta,akkor még úgy ahogy érdekelt volt,de ez az Akkor szakítsunk..a Késtélről nem is beszélve. Ugyanúgy ír,hiába mondja,hogy vonatkoztassunk el az SzJG-től,szinte ugyanazok a karakterek,csak más névvel. Ti mit gondoltok erről?

2014. dec. 30. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez néző pont kérdése... Például Reni és Zsófi között nincs túl sok hasonlóság.. Tény, hogy az SZJG jobb volt, mint a többi, de ettől függetlenül nekem a többi is nagyon tetszett.:)
2014. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is. Az SZJG-t még szerettem. A Bábelt is szerettem, de az már egy kicsit untatott. Az Akkor szakítsunk...-at a tesóm kapta és én is belekezdtem. Rengeteg oldalt ugrottam át, hihetetlenül unalmas volt. A Késtélt nem olvastam és nem is akarom. Maga a sztori szerintem rossz.

Alapvetően mindegyik ugyanolyan. Van egy főhős lány, akivel történik valami és itt kezdődik a sztori. Aztán jön a többi szereplő, akik tuti, hogy benne vannak az SZJG-ben, csak más a nevük. És a sztori végén a csaj megkapja a pasit, és fordítva.

És most nem leszólni akarom, mert Az SZJG és a Bábel is sablonsztorijuk ellenére jól lettek kidolgozva. Ez a saját véleményem.

2014. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Sablonos sztorik mind, csepp kreativitás nincs benne, csupán új helyzetben új névvel vannak ellátva. Én már az szjg-nél nem vártam sokat tőle, tucatkönyvei vannak.

14L

2014. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Igazából az itt a helyzet,hogy a többi könyve csak egy részes (tudtommal,bocsi ha tévedek még nem olvastam mindet) a SzJG viszont egy 8 részes sorozat. És azért van különbség. Mert ugye amikor kiadták a SzJG-t,akkor a rajongók várták az újabb részeket és ezért volt annyira felkapott. De persze ma is nagyon sok rajongója van,és én is közéjük tartozom! :D
2015. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem járt le

Rengeteg rajongója van, én is

Október 21-én jelent meg az új sorozatának az első kötete, ami nagyon jó volt, most peig készül a 2. része, amit minden rajongója nagyon vár

2015. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Én az SzJG-t sem bírtam. Végigolvastam, azt hittem, lesz benne valami különleges, de Reni soha nem tud semmi mást, csak panaszkodni. Egy idő után már idegesítő volt. A Bábelt is olvastam, de az sem volt jobb. Szerintem már az elején lejárt.
2015. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 smile_like_a_minion ***** válasza:
35%
csak szerinted :P
2015. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Evelin002 válasza:
Szerintem abszolút nem. Az SZJG-Bábel-ASZ lehet hogy hasonló karakterekkel, de más sztorik, a Késtél pedig tényleg különbözik az összestől. Én szeretem Laura könyveit
2015. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Na ez most pont az a helyzet, hogy a lányok (inkább fiatalok) csoportja kétfelé oszlik: van, akinek abszolút bejön (amit én személy szerint nem értek, nekem egyáltalán nem ez a világom), van, aki meg reflexből utálja.

Ez van. Nem lehet mindenki olyan felkapott és tehetséges író, mint teszem azt Joanne Rowling. Nem képes mindenki olyan jó és rétegelt karaktereket alkotni, mint amit annó Joanne csinált a Harry Potter idején.

14L

2015. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a véleménye. van aki imádja,én ide tartozom,van aki utálja.
2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!