Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok Osamu Dazai: Ningen...

Benjamin Barker kérdése:

Tudtok Osamu Dazai: Ningen Shikkaku / No Longer Human novellájához hasonló könyvet, filmet, animét, mangát, novellát, akármit ami le van fordítva magyarra is?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárkiben is felvetődne az ötlet, már láttam az

Aoi Bungaku Series. Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 1. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A Bungou Stray Dogs című animében szerepel Dazai és a No Longer Human képességgel rendelkezik.
2016. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan történet érdekel, amiben ezt dolgozzák fel valamilyen formában, vagy olyat, aki hasonlít, de nincs konkrétan köze hozzá? Bár gondolom az utóbbi:D esetleg röviden össze tudod foglalni, miről szól? Nem hinném, hogy Magyarországon sokan olvasták a könyvet ><
2016. nov. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Találtam róla leírást, és Babitstól A gólyakalifát tudom ajánlani. Egy személyiségzavaros fiatalemberről szól, aki mondhatni kettős életet él, és amikor rájön erre, szinte teljesen beleőrül, lezüll, öngyilkos akar lenni, stb.

Az Aoi Bungakuba pedig belenézek, hátha még arról eszembe jut valami^^

2016. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!