Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti minek örülnétek egy fantasy...

Ti minek örülnétek egy fantasy könyveben, mi tetszene nektek? Függelékek pl. térkép, titkosírás? , bármi hasonló?

Figyelt kérdés

ezenkívül nektek mit vártok/mit olvasnátok el legszívesebben egy fantasy-ban?!


várom válaszaitokat!!!



2014. dec. 31. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én boszorkányságot Szívesen olvasnék

pl: van egy lány talál egy térképet egy másik világhoz, elmegy megkeresni azt a helyet. Az a hely bűvös/ mitikus lényekkel van tele. Kap meg egy kulcsot is hozzá valami tündér/boszorkány nyelven íródott idézetet. És rájön h a megoldás vegig a kezében volt.

Olyan lényekkel találkozik útközben akik meg próbálját állítani. De szerelmes lesz, és a vége a sztorinak tragikus Legyen a szerelme haljon meg. De a következő kötetben derüljön ki hogy föltámaszthatja.


Am ha könyvet akadsz írni remélem segítettem :)

Ja és ha igen akkor mindenképp küld el a könyvet privibe !:)

2014. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha akarsz függeléket, térképet, titkosírást, tegyél bele, részletkérdés. De csak akkor, ha ki tudsz ilyeneket találni és meg tudod valósítani (pl. térképrajzolás), mert valami gagyit beletenni csak azért, mert "ezt szeretik", nem túl ügyes húzás.

(Én egyedül eredeti történetet várok el, meg némi önállóságot és kreativitást, de ha ezt így kell kérdezned, kissé bizonytalan vagyok a végeredménnyel kapcsolatban...)

2014. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!