Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon ciki, ha csak 30 konyv...

Nagyon ciki, ha csak 30 konyv van a szobamban?

Figyelt kérdés

Ez a 30 konyv a kedvencem, es csak ezek talalhatoak meg a polcomon, ami eleg kicsi polc. A tobbi konyv a nappaliban van, viszon ha jonnek hozzam a csajok, akkor csak azokat latjak, ami az en szobamban van.

Ilyen uj konyv a osszes, nagy reszuk voros pottyos, arany pottyos...


2015. jan. 5. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
22L
2015. jan. 5. 15:48
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ma már elég egy ebook, nem menő a papírkönyv. Ha véded a környezetet akkor elktronikus könyvet olvasol-
2015. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vedem a kornyezetet, es megpedig azaltal, hogy nem cigizek, nem szemetelek, miegymas. A kedvenc konyveimet meg fogom venni, mivel szamomra szebb dekoracio a konyv, mint barmilyen gyertyatarto, vagy ilyen keramia akarmi...
2015. jan. 5. 15:54
 4/14 danikiller ***** válasza:
miért lenne ciki? Szerintem az se lenne ciki ha egy sem lenne.
2015. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Basszus, 22 éves, felnőtt nő vagy! Ne legyél már ennyire óvodás. Jujj, a barinők mit látnk, jujj de ciki. Én is 22 éves vagyok, de kicsit érettebnek érzem magam ennél a kamaszlányos gondolkodásmódnál.

Amúgy ezek a pöttyös könyvek nem kamaszoknak valók inkább? Nem mintha az olyan baj lenne, de ha minden kedvenced olyan, akkor érthetőbb, hogy miért kicsit gyerekes a gondolkodásod.

2015. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Lehet, hogy 22 vagy, de iszonyat taplo modon fejezed ki a velemenyed. Azoknak szol a konyv, akik elolvassak! Mas ne szoljon mar bele abba, hogy ki mit olvas... Es nem tudom mifele ember aki, aki erett felnott, megis lenezik a masikat, hogy mit olvas.

2015. jan. 5. 16:51
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem nézlek le, de be kell ismerned, hogy egy picit gyerekes a gondolkodásod. Mégegyszer mondom, nincs ezzel semmi baj, de felismerhető a párhuzam az ízlésvilágod és a mások véleményéhez való viszonyod között.
2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Abszolut nem gyerekes a gondolkozasmodom, egyszeruen feltettem egy kerdest. Nem tudom miert kell olyan dolgokat is belelatni, amik nincsenek is ott.
2015. jan. 5. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez a ciki-nem ciki, mit gondolnak a barinők elég gyerekes. Felnőtt vagy, nyilván a barátnőid felérik ésszel, hogy A, nem csak egy helyen lehet tartani a könyveket egy lakásban/házban, B, nem csak a saját könyveidet olvashatod, C, simán használhatsz digitális könyvolvasót, ahol nem is lesz semmilyen fizikai könyv és D, van, aki keveset olvas.
2015. jan. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a 30 könyvvel máris az olvasottabb emberek közé tartozol. Amúgy nem látom be, miért lenne ciki, hogy mennyi könyved van. Én ha egyetlen könyvet sem látok valaki szobájában, akkor sem feltételezem, hogy műveletlen lenne. Biztos máshol tartja a könyveit, és annyi. A barátnőid biztos ismernek annyira, hogy ne az alapján ítéljenek meg, hány könyv van a polcodon.

Amúgy meg én sem értem, mit kell leugatni meg lekezelni a kérdezőt.

2015. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!