Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani angolra?

Figyelt kérdés

(Harry Potter;Draco Malfoy hisztis Myrtl mosdójában)


"Malfoy sírt-szó szerint sírt,sápadt arcáról könnyek potyogtak a mocskos mosdókagylóba.Malfoy szaggatottan sóhajtott,nyelt egyet,aztán megborzongva felemelte fejét."

Az is jó ha csak egy-egy részt tudtok csak lefordítani :)

köszi!!


2015. jan. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beírod hogy hányadik fejezet (azt hiszem ez a második könyv, ugye?) és a fejezet elején, közepén vagy végén van, akkor angol változatból be lehet másolni akinek megvan. Nekem meg van ha érdekel, begépelhetem.


Vagy pont arra vagy kíváncsi, hogyan fordítaná le valaki magától?

2015. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, bocsánat, hülyeséget írtam, nekem csak az első van meg angolul...
2015. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó rész is megvan, bocs a kavarásért. Szóval ha az elsőben vagy az utolsóban van akkor be tudom másolni.
2015. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, a hatodik részben van, a Félvér hercegben,én is megkerestem már azt a részt az angol változatában, de sajnos abszolút nem ez van benne :// de mindegy azért köszi :)
2015. jan. 6. 19:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy rajzomhoz kéne amit Dracoról készítek, mellette idézeteket és róla szóló részek lesznek :)
2015. jan. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!