Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tinikoromban ('94-'98) volt...

Retrogirl84 kérdése:

Tinikoromban ('94-'98) volt egy jó pár lányoknak szóló tinikönyv, sajnos nem találom őket, hátha nektek eszetekbe jut a cím? :

Figyelt kérdés

- az egyikben egy tinilány a szüleivel, gazdag nagybátyjával és annak szintén tinilányával a Virgin-szigetekre mennek hajóútra, ahol is a címszereplő lánynak megtetszik a hajón dolgozó srác, Bobby, de azt hiszi, hogy az szépséges unokatesója miatt nincs nála esélye, ami kiderül, hogy nem igaz.

- a másik USA déli részén játszódik, egy tinilány lakberendező anyja miatt állandóan költöznek, ahol most vannak, beleszeret az életmentő srácba; anyuka most várja a kistesót, és a lány végre szeretne egy helyben maradni, főleg a srác miatt

- 3: ausztál tinilány, énekelni tanul, és az egyik tanítvány kiránduláson, ahol egy gyönyörű dalt ad elő, belészeret a tanár egyik másik diákja, a lány először félénk, aztán a végén összejönnek - 4: USA északi részén játszódik, tinilány, akinek van egy szépségkirálynő nővére, a szomszédba költözik egy család, és a lány, azt hiszi, hogy a tesója rászállt a szomszédsrácra, de a srácnak a fiatalabbik kell, egyik este el is szökik otthonról egy veszekedés után, és a nővér bevallja, hogy mennyire irigyli őt. Annyira elolvasnám újra őket.



2015. jan. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek nem a 'Szeszély sorozat' egyes részei? Egyik-másik történet ismerős, és a '90-es évek elején olvastam én is. A szomszéd fiús-nővéres történet konkrétan a "Lehet engem szeretni?" c. rész azt hiszem.

Antikvarium. hu oldalon belenézhetsz a tartalomba is, hátha tényleg ráismersz, sőt megvásárolható példányok is vannak. /Vicces, mert nosztalgiából én is épp tegnap kerestem rájuk, hogy esetleg újraolvasnám egyik-másikat :)/

2015. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, nagyon-nagyon köszönöm :)
2015. jan. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!