Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akárhogy gondolkozom semmi...

Akárhogy gondolkozom semmi ötlet nem jut eszembe kezdésnek. Adnátok ötleteket? Sajnos nem vagyok valami ötletes ilyen téren. :"D

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy fanfictiont. A sztori megvan, csak nem tudom elkezdeni... A sztori az, hogy egy diák lány és egy sztár egymásba szeret és harcolniuk kell egymásért. A gondom az, hogy hogyan találkozzanak? Unom már az ilyen általános kezdéseket hogy neki ment, koncert volt, autogrammot kért, apja ismerôse... valami ötletesebb, jobb ötlet kéne az elsô találkozásra ahol a lány azt se tudja hogy a srác sztár. Legyetek kreatívak ha már nekem nem ment xdd Bár javasolták hogy olvassak más írásokat, hátha lesz ötletem de semmi.

2014. jún. 26. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én adok ötletet, de mi lesz a folytatás? Ahhoz is kell kreativitás. Halott ügy, ha csak klisékben tudsz gondolkozni. Nem ugrik be semmi? Nem baj, kihagyod. Ha utólag sem, gondolkozz el rajta, akár napokig. Aztán megunod, egyszer beüt az ihlet és megírod. Nem jobb, ha mindent te írsz? Így sajnos ki kell tenned az én nevemet is, elvégre tőlem jött az ötlet. (Vagy bárki mástól, akinek megtetszik a tippje.)


Nem olyan nehéz, hogy találkozik két ember? Mivel a srác épp inkognitóban jár, olyan hely kell, ahol két egyszerű földi halandó összefuthat. Mondjuk ha földrajzi akadálya nincs, akkor boltban, buszon, megállóban, utcán, kávézóban, akárhol. Földrajzi akadály esetén repülőn, hajón, vonaton. Természetesen ha elég neves hírességről van szó (nem tudom, kire gondoltál, de nem feltétlenül mindegy a foglalkozása), ott a testőrség kérdése (ha van). Ha elég fiatal a fiú, akár meg is szökhetett egy érdekes "koldus és királyfi" ötlettől vezérelve. (Idősebb ilyet nem csinál a sajét jól felfogott érdekében.) Az is elképzelhető, hogy ennél extrémebb a találkozás, pl. ha a srác tényleg lerázta a testőrségét, akkor fel is ismerhetik, meg is támadhatják, amennyiben nem túl szimpatikus figura bizonyos körökben. A lány esetleg így találkozhat vele. Megmentenie azért nem kell. :) Vagy fordítva, a lány kerül veszélybe, a fiú menti meg. (Ah, romantika a köbön.) Esetleg a kedvenc, de régen látott klisém, hogy a lány bátyja köt bele a srácba (persze bandával együtt, mert csak úgy kemény gyerek), a lánynak viszont szimpatikus a fiú, tehát kiáll a bátyus elé. Pocahontas kicsiben (általában kellően vagány csajjal a főszerepben).

2014. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy diáklány és egy sztár szerelméről szóló fanfiction alapból akkora bődületes klisé, hogy nagyon jónak kell lenned, ha nem akarsz valami tucatművet írni. Aki pedig nagyon jó, az képes kitalálni magának egy kezdést. Hajrá!
2014. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csaj lehetne a srác fodrásza/sminkese/stylistja


Dolgozhatna a hotelban ahol megszállnak.


Esetleg lehetne légiutas kísérő


Ez realisztikusabb mint a diáklány történet, és csak pár évvel idősebbek így.

2014. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!