Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok Manga képregényt...

Hol tudok Manga képregényt szerezni? Milyen képregényt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a netről szoktam olvasni.

Ha kézzelfoghatót akarsz, akkor képregényboltokban érdeklődj.

2015. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, hogy milyen nyelvű érdekel...magyar, angol, német vagy más nyelvű esetleg?


Nekem amúgy van 1-2 eladó:

Magyar nyelvű:

A tiltott szerelem szigete (1600Ft)

Hetalia: 1-3 (1600Ft/db)



Amerikai (angol nyelvűek):

Manga Vizion 4/6 (500Ft)

Pulp 2/1 (500Ft)

Dragon Ball Full Color TPB Vol. 01 Saiyan Arc (5000Ft, a Dragon Ball Z első fejezete, Gokuék harca Raditz-cal, Goku felkészülése a Vegitával és Nappával való harcra)


A Dragon Ball-t kivéve mindegyik fekete-fehér.



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyvesboltokban elég sok van.
2015. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magyar kiadók a külföldiekhez képest borzalmasan le vannak maradva. Ha be mész egy Alexandra könyvesboltba (Ott több van mint Libribe), jó esetbe találsz több polc sornyi mangát (magyar nyelven). Kb az eddig megjelenteket mind, de a 2007-2009 év tájékán futottakat (pl: Princess Ai, Nyári Srácok ..stb) ezeket már nem. Ehhez képest külföldön még mindig 10-szer ennyi van.

El tudsz még menni képregény boldba, animés mangás cucokkal foglalkozó boldba, animeconra ahol kézhez kapottan tudsz vásárolni vagy olvasni idegen nyelvű mangákat is. Esetleg japán cucokkal foglalkozó bolt, itt meg jegyezném hogy a Pesti japán alapítvány könyvtárába sok manga van, ...bár azt hiszem csak japánul. A hangulatáért azért megéri el menni egyszer oda.

Ezen kívül marad az interneten való olvasás vagy interneten való rendelés.


Ajánlani? Nehéz kérdés. Minden ami nem gagyi.

milyen műfaj érdekel?

2015. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi vagyok:


Az elsők közt is elsőnek ajánlom neked az Angel Sanctuary - Angyalok Menedéke mangát Juki Kaoritól. Az örök kedvenc. Az egyik kiadó el kezdte kiadni Magyar országon de sajnos az érdemtelenül alacsony érdeklődés miatt nagyon meg apadt a dolog. Pár éve megjelent az 5. kötet, azóta megint síri csönd van. Nem hinném hogy valaha a végére érnek, pedig csak nyamvadt 20 kötet. Mindenesetre én próbálom gyarapítani a hívők táborát.

2015. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!