Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2033-at el olvastam?...

Metro 2033-at el olvastam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Szóval el olvastam a metro 2033-at,és nagyon meg tetszett a dolog.

Kérdésem a következő lenne.

Melyek azok a könyvek amik hozzá kapcsolódnak ehez a könyvhöz,illetve artyom történetéről lehet még többet olvasni?

Tehát artyommal találkozhatok-e még valamelyik könyvben,illetve melyik a következő rész amit érdemes meg vennem?(Én a 34-re gondoltam.)

Ja és még valami.

Érdekelne,hogy érdemes-e el olvasni a 34-et.

A 33 nagyon tetszett ez lett a kedvenc könyvem.

Üdv!-

Artyom. :D



2015. jan. 18. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ha úgy van kérnék egy listát sorrendben,hogy mely könyvek kapcsolódnak hozzá.
2015. jan. 18. 12:17
 2/6 anonim ***** válasza:

2034-ben feltűnik artyom, de nem róla szól igazából. A folytatása döbbenet, de a 2035 lesz. :D Abban nem tudom ki szerepel és miről szól, mert meg se jelent.

Rákereshetsz a metro univerzum könyvekre, de ezek nem kapcsolódnak szervesen a sorozathoz, csak az alaphelyzet egyezik és más íróktól van, bár magyar fordításban még csak néhány kötet érhető el.

De szerintem érdemes ezeket is elolvasni, vannak artyomnál jobb karakterek is. :)

2015. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm a választ!

Szóval a 2035 esélyes,hogy ki fog jönni szerinted?

Mindenképp be szerzem akkor a 2033-at. :)

Én ilyen ragaszkodó tipus vagyok,ha egyszer meg szeretek egy karaktert akkor azt nagyon nem szeretem le váltani,de így már mindenképp meg veszem:)

Ment az up!

Üdv-

Egy metro fan. :)

2015. jan. 19. 10:22
 4/6 A kérdező kommentje:
34et*
2015. jan. 19. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2034-ben feltűnik ugyan egy Artyom nevű szereplő, de az egy teljesen más személy. A 2035-ben tudtommal Glukhovsky vissza fog térni a 2033 fonalához, bár abban nem tudom, mennyi igazság van, hogy a könyv a Metro: Last Light játék történetén fog alapulni. Már bejelentették 2013 decemberére, aztán 2014 év végére, de még mindig semmi hír róla. Oroszul fent van néhány fejezet, de nem valószínű, hogy hivatalos. Várunk, aztán meglátjuk :)

A Metro Univerzum könyveit bátran ajánlom elolvasásra. Az egyik most bővül trilógiává, és már a szívem csücske :)

2015. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Jaja várunk várunk. :D

Lehetséges,hogy el fogom kezdeni azt is olvasni valamikor. :)

2015. jan. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!