Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Blogok, ahol általam írt...

Blogok, ahol általam írt könyvről/regényről vagy irományról írnak kritikát?

Figyelt kérdés
Nem hivatásos blogok, hanem csak hobbiszintű blogok?

2015. jan. 18. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk ki vagy, honnan tudnánk, hogy az "általad írt" sztorikról ki blogol?


Amúgy meg hiányos a kérdésed.

2015. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy valaki írjon kritikát a művedről, én szívesen segítek, priviben küldhetem a blogom címét. :)
2015. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Aki jártas a témában,a z érti a kérdést. Te nem értetted meg, így látom neked semmi keresnivalód ennél a kérdésnél.
2015. jan. 20. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hol a mű amiről kritikát szeretnél. Azért hagy döntsük már el érdemes - e róluk írni.
2015. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Látom kötekedős kedvűek nagyon vannak. Ha tudsz ajánlani blogot, akkor én felkeresem a szerkesztőiket. Úgy tudom ez úgy megy, hogy az egyik, vagy mindegyik blogló elolvassa, és eldönti szeretne-e írni róla. Mint mondtam, aki jártas benne, érteni fogja a kérdést.
2015. jan. 22. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!