Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ehezok viadalat nem ciki...

Ehezok viadalat nem ciki 23-24 evesen olvasni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olvasni sohasem ciki. Én egyébként 32 évesen olvastam el az Éhezők viadala részeit.
2015. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most mondd meg mi az, hogy ciki olvasni valamit? De most komolyan, akkor megírni nem ciki? A gyerekkönyvíró felnőttek, akkor mind cikik?

Örök klasszikus, szóval elsütöm, inkább megkérdezni ciki az ilyesmit, nem elolvasni egy könyvet.

2015. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 prei válasza:

Miért lenne ciki?Én 49 évesen Robert Jordan :Az idő kereke fantasy sorozatát olvastam el és imádtam.Azt sem gondoltam volna még pár éve hogy a fantasy könyvekért fogok rajongani.

Mostanában ezeket keresem, és szeretem..

2015. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tommaso99 válasza:

Harry Pottert olvasni sem ciki, csak nem érdekelt.

De a Hunger Games egy izgalmas story, akár idősebb

korúak számára is. Amúgy kinek mi köze hozzá, az

aztán igazán magánügy, ki mit olvas.

2015. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Yngve válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen kérdésedre milyen választ vársz? Megerősítést, hogy nem, nem az? Ha meg azt mondjuk ciki, akkor többet nem is olvasod? Kit érdekel, hogy mi mit gondolunk? :D
2015. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Már miért lenne ciki én ennél sokkal fiatalabb vagyok és 3 nap alatt olvastam el mind a hármat annyira jóvolt. Inkább csak örülnöd kéne!
2015. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 waltari válasza:
Az olvasás a lényeg, hiszen egyre többen sem olvasni sem beszélni nem tudnak normálisan. Senki nem szabhatja meg más ízlését és érdeklődését.
2015. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én negyven vagyok de nagyon sok mindent elolvasok. Harry Potter ( nagyon jó volt!) Szürke ötven árnyalata ( unalmas ) még az Alkonyat sorozatot is elolvastam és el tudtam vonatkoztatni, hogy tiniknek szól ( szórakoztató volt...ellenben a filmekkel) úgyhogy a mindenevés nagyon is jó az olvasásban és ne törődj neki véleményével.
2015. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem ciki olvasni!nagyon nem foleg egy ilyen jo konyvet!szoval jo olvasast!Boldog Viadalt!Sok szerencset es sose hadjon el benneteket a remeny! :'3 14/l
2015. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!