Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most ki Harry Potter apja?

Most ki Harry Potter apja?

Figyelt kérdés
Most nem teljesen értem,mert már annyit gondolkoztam róla.Az ugye egyértelmű ,hogy Piton szerelmes volt Lilybe,de hogy ő Harry apját válsztotta. De ugye Piton külde az őzsutát,mert neki is ugye az a patrónusa. És most én ugy gondolom ,hogy James Harry apja,de volt aki megcáfolt,és már végre tudni szeretném ,hogy akkor most ,hogy is van ez. :D köszi :)

2015. jan. 27. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
James Potter Harry apja
2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
James Potter.
2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

James volt. Piton patrónusa a Lily iránti örök szerelmet szimbolizálta.


+ HP wikiről van:


Snape's Patronus was a doe, just like Lily's, showing that his love for her was far stronger than his loyalty to Lord Voldemort. Snape was the only Death Eater who was able to perform a patronus.

2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok köszi:)
2015. jan. 27. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért hasonlít annyira Jamesre, mert Piton volt az apja.:) Gyakori fanfic alap, de ettől még ne lesz igaz, ahogy Draco sem volt szerelmes Hermionébe, és Voldemort sem volt Harry sokadik apja.
2015. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
James
2015. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg Féregfark volt az apja :D
2015. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
James Potter Harry Potter apja. Ez biztos. Az, hogy Piton patrónusa ugyanúgy őzsuta, mint Harry anyjának, de ez csak Piton Lily iránti szerelmét fejezi ki.
2015. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a könyveket, tényleg nagyon jók és rengeteg új dolgot tudnál meg belőle.:)

Harry nagyon hason Jamesre ez a könyvből többször is kiderül szóvala egyértelmű, hogy ő az apja.

Más részt Harry patrónusa szarvas mint Jamese, ráadásul James animágus volt és szarvassá tudott változni.(úgy mint Sirius kutyává)

Piton patrónusa pedig azért volt egy őzsuta mert szerelmes volt Lilybe.

2015. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
James Potter.
2021. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!