Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi van ha a könyvtárba nem...

Mi van ha a könyvtárba nem tudok visszavinni egy könyvet?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet, hogy nalam van még egy könyv, lesz ra késedelmi kamat. Teljesen emlékszem ra, hogy visszavittem azt a könyvet, de itthon is átkutattam mindent es nincs. Ilyenkor mi lesz? Ki kell fizessem a könyv arat? Vagy van egy konkrét bírság ilyenkor?
2015. jan. 29. 11:25
 1/7 anonim válasza:
Ki kell fizetned a könyv árát.
2015. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki kell fizetni a könyvet.
2015. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A regi arat, amennyibe évekkel ezelőtt került, vagy amennyit most ér?
2015. jan. 29. 12:08
 4/7 anonim válasza:
Ha nem lehet pótolni azt a kiadását a könyvnek, amit elvesztettél, akkor természetesen az újabb árát kell kifizetned, mivel csak azt tudja beszerezni a könyvtár.
2015. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszel, hogy visszavitted? Akkor lehet technikai hiba is, ezt beszéld meg velük.
2015. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mert mielőtt visszaviszem, mindig megszamolom hogy megvan-e darabra. Altalaban 8-10 könyvet veszek ki, az egesz családnak, úgyhogy mielőtt visszaviszem mindig leellenőrzöm megvan-e mind. De azért megkérdezem, hátha tévedés tortent.
2015. jan. 29. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik könyvtárról van szó, de a könyvtárak többségének már van netes felülete is, ahová ha beírod az olvasójegyed számát, akkor lehet online hosszabbítani, és persze megtekinteni, hogy mi van kint nálad, tehát csak meg kellene találni az adott könyvtár weblapján ezt a funkciót, már ha van nekik.
2015. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!