Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha mondhatnál 3 magyar könyvet...

Ha mondhatnál 3 magyar könyvet, amit mindenkinek "el kell olvasnia", akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
(lehet regény,dráma,régi vagy új)

2015. jan. 29. 23:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja, és miért pont ezt a 3-at mondod?
2015. jan. 29. 23:18
 2/13 AWarriorA válasza:
0%

Adam Douglas - Galaxis Útikalauz Stopposoknak:Mert akárhányszor elolvasod,új értelemet ad és nagy népkritika

M.H.G. & Isaac Asimov - Gyilkos idő:Nem mondok harmadikat,mert ez egy novellagyűjtemény,azért ajánlanám,mert igen fantáziadús,mert az 1953-mas év "termés"-ből válogattak 17 novellát és Nagyon fantáziadús és némelyik akkora életgondolatot rejt,ami engem többször is elgondolkoztatott azon,hogy mi érelme az életnek :)

2015. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
AWarriorA, magyart kért, amúgy Douglas Adams, nem Adam Douglas.
2015. jan. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
SZJG, Neveletlen hercegnő, kb. már 5 éve olvastam, de a Geronimo Stilton könyvek
2015. jan. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
szóval SzJG-t mindenkinek "el kell olvasnia"? Gondolom, hamarosan kötelező olvasmány lesz az iskolában. Squeee!
2015. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
ööö.... Magyar könyvek kellenek nem? Ehhez képest mindenki külföldit írt... Ha ennyire nem tudtok olvasni, egyáltalán hogy tudtatok bármit is elolvasni??
2015. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak hármat elég nehéz kiválasztani, de talán Szabó Magda: Abigél, Fehér Klára: Bezzeg az én időmben és Fekete István: Tüskevár könyveit mondanám. Talán feltűnt, hogy csupa ifjúsági regény. Valahogy úgy érzem, ezek azok, amiket még zsenge korban, mindenkinek el kéne olvasnia, akár a benne rejlő történelmi utalások miatt, akár maga az író stílus miatt.
2015. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Kell" kategória nincs.

Viszont Bartis, Benyák könyveit mindenkinek ajánlom.

2015. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy Szabó Magda könyv lenne, Iskola a határon, és mondjuk vmi kortárs harmadiknak, de nehéz választani,talán Gion Latroknak is játszott, vagy Tóth Krisztina, Varró d.
2015. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Magda: Abigél -milliószor olvastam, és lehetetlen megunni. Nálam ez a Best Of :)
2015. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!