Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz, hogy George R. R....

Igaz, hogy George R. R. Martin Varjak lakomája és Sárkányok tánca c. könyveit egyszerre kell olvasni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem olvasni a Varjak lakomáját, de nagyon sok helyen írták, hogy a negyedik és ötödik kötetet egyszerre kellene olvasni. Nektek erről mi a tapasztalatotok?

2015. febr. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyszerre olvasni, csak egy lehetőség.

A 4. és 5. könyv sokáig egyidőben játszódik. Csak sok volt a POV karakter és ezért 2 könyvre lettek osztva.

Én úgy olvastam, és úgy is olvastam újra,h először a 4., utána az 5.

2015. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Prym ***** válasza:
100%
dettó mint az első, de lehet egyszerre is olvasni, csak valószínű hogy egy kis párhuzamos olvasás után össze fogsz kavarodni időben. Mi történt Essoson amikor Westeroson ez volt? én emiatt olvastam külön-külön, csak aztán újra is olvastam sokszor
2015. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasd szerintem párhuzamosan, mert csak nehezíted vele az életedet! Pláne, hogy nem teljesen igaz, hogy párhuzamosan haladnak, mivel az 5. könyv vége valamivel tovább viszi a történetszálat.
2015. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Akkor sorrendben olvasom őket, de az igazat megvallva kicsit megijesztett, hogy a Varjak lakomájában nincs Daenerys, pedig őt különösen szeretem. No de a Sárkányok tánca olvasásakor majd dúskálok benne.:)
2015. febr. 2. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már Dany, szerintem a könyvek közül a fejezetei a Sárkányok táncában a legszarabbak.
2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban mondva nem szar, mert a kedvenc könyvsorozatom,de Dany részei sztem a leggyengébbek az összes POV közül az 5. könyvben.
2015. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!