Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tartja Mordon Fleurt...

Miért tartja Mordon Fleurt erős boszorkánynak (HP4)?

Figyelt kérdés
Az elsőről nem tudok, mert a könyvet nem olvastam, de a második próbán egyből kiesik, ahogy a harmadikban is megcsillogtatja erősségét. Akkor miért is mondja a film elején Mordon, hogy ő is kivételes tehetség?

2015. febr. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ő az iskolája bajnoka, meg ugye a harmadiknál Kupor ejti ki direkt. A folytatásokban majd kiderül, hogy tényleg megállja a helyét.
2015. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra a jelenetre utalsz amikor Mordon és Harry beszél, és Harry rájön arra hogy begyűjtő bűbàjal tudja megszerezni a seprűt az első próban.

Én azt hittem hogy ez benne van könyvben de most újra olvastam azt a részt és Mordon nem mondott semmit ezzel kapcsolatban. Màr néha azt se tudom hogy mi volt a filmben és mi volt a könyvben.

2015. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a könyvet, sokkal részletesebb, jobban megismered a karakterét. A filmben nem egy dolgot átírtak.
2015. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tervezem elolvasni, tulajdonképpen angolul.
2015. febr. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!