Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valakinek kedve kérésre...

Van valakinek kedve kérésre írni fanficet? (Naruto, Akatsuki)

Figyelt kérdés
Naruto: Hinata az Akatsuki tagja, de már kemény és harcias. Amióta velük van, Sasori állandóan terrorizálja és kihasználja az erőfölényét, ugyanakkor kettejük között vonzalom is van. Miközben ez kibontakozik, Ino is az Akatsukihoz kerül, akit a képességei miatt nem hagynak elmenni és Deidara/Itachi társa lesz.

2015. febr. 2. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Már van, aki megírja!
2015. febr. 3. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon kéne új sztorit írni a narutóbol nem lenne egyszerűbb új karaktereket kitalálni??
2015. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fanfiction lényege ebben az esetben pont az, hogy megalkossunk egy történetet a kedvenc szereplőinkkel,ami az eredeti történetben nem valósult meg.
2015. ápr. 6. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom h mi a lényege, de ebbe nekem nincs beleszólásom. De szerintem ha az egészet magad találnád ki és ha a sztori is jó ak abból több hasznod lenne.
2015. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!