Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem creepy horror-fan...

Tudtok nekem creepy horror-fantasy könyveket mondani, amiket olvasván nem tudtatok aludni?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok mint a death note (még nem olvastam de az alap ötlet nagyon tetszik) csak nem manga hanem rendes könyv formájában. Ne legyen nagyon földtől elrugaszkodott, de mégis legyen félelmetes. Lehet "beteg" is, de azért mértékkel:D

Darren Shan Démonvilág könyveit olvastam régebben azok elég meseszerűek voltak és mikor kisebb voltam még paráztam is viszonylag de már nagyon gyerekesnek tartom őket. Szóval valami ehhez hasonló csak legyen ijesztőbb, betegesebb lényekkel, ötletekkel, megoldásokkal legyen tele:D



2015. febr. 6. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Stephen King könyvei közt van sok ilyen: A Köd, Az, A Ragyogás, Langolierek
2015. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stephen K.: Állattemető, Az
2015. febr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Clive Barker a horror-fantasy terén a legnagyobb név, de számíts tőle egy adag mesére is. Csak nézd meg, melyik könyvét olvasod, mert írt tényleg meséket is. A Korbács jó kiindulás lehet.
2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnyájatoknak!:)
2015. febr. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!