Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a történetemet?

Véleményeznétek a történetemet?

Figyelt kérdés

Csábításból jeles fanfictionről van szó, de nem az a klasszikus új csaj rögtön beleszeret egy srácba sztori, ez egy kicsit más! :) Örülnék az építő jellegű kritikáknak. :)


violaelet.blogspot.hu



2015. febr. 8. 15:24
 1/6 anonim válasza:
túl sablonos nincs benne semmi egyedi. nem tükrözi a személyiséged hanyagold a közhelyeket mert szánalmassá teszi főleg az erőltetett béna szleng , remélem tudtam segíteni :)
2015. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,Köszönöm, hogy megosztottad a véleményed :) Bár azt nem értem, hol van benne a sablon na mindegy.A közhely alatt mit értesz? A főszereplő csaj szerelmes nyávogásait? Ő ilyen. :) Ha most azt vártad, hogy majd összeomlok a posztod hatására, és azonnal törlöm a blogot, tévedtél. Nem tettszet minden mindenkinek. :)
2015. febr. 8. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ezt várta, egyszerűen csak megírta a véleményét, hiszen ezt kérted. :)

Egyébként átnézhetnéd többször a részt, mielőtt publikálsz, mert rengeteg a helyesírási- és központozási hiba, ezeket jó lenne kijavítani. Ráadásul nem mindig bánsz jól a szavakkal, némelyik nem is illik az adott mondatba. Ezekre egy kicsit jobban figyelhetnél, mert hidd el, nem csak engem zavarnak. Hiába jó a történet, ha elköveted ezeket a hibákat, az emberek egy része azonnal bezárja a blogod - legalábbis azok biztosan, akik az olyan olvasnivalókat részítik előnyben, amelyek igényesek.

2015. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ügyelni fogok ezekre, általában sikerül is, majd még átnézem, és belejavítgatok. :)
2015. febr. 14. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a helyesírás... Azon javíts mindenképp de eleve jó a story, gratulálok:)
2015. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az első kommentelő vagyok.

Nem drágám én költő vagyok, és segítettem.

Ráadásul ordít a blogodról, hogy egy buta 12 éves kis csitri írja.

2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!