Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 éves fiú vagyok és valamily...

16 éves fiú vagyok és valamilyen könyvet keresek amit olvashatnek. Akció vagy igazából bármi ami érdekes. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig leginkább pc játékokon játszottam de már nincs kedvem így egy jó könyvet keresek. Eddig olvastam a London Boulvardot ami nagyon tetszett. Nemszeretem a romantikusat,nem akarok sc-fit. Előre is Köszi!

2015. febr. 10. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akciókönyvekről még nem igazán hallottam... xD Olvass Trónok harcát, sokat dugnak benne, meg öldökölnek, meg Dan Brown könyveit, ezek meg szimplán csak felháborítóan érdekesek.
2015. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát mivel én hatalmas sci-fi rajongó vagyok, nagyon kevés könyvet ismerek, de remélem ezek itt megfelelnek. Sajnos az író nevét nem mindig tudom, ezért bocsi.

Keresztes gyilkos

Egy ifjú szamuráj útja

kb itt bezárul a tudás kicsiny kapuja, viszont ezet itt nagyon jó könyvek. Mindet ajánlom!

2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dan Brown könyvei közül tudsz címet mondani? Amiket olvastál és tetszik
2015. febr. 10. 08:50
 4/13 anonim ***** válasza:
A Végítélet (The Stand)- Stephen King
2015. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Brandon Sanderson: Acélszív.

Az eléggé akció. Igaz részben fantasy, de izgalmas. Nemtudom kb. milyen pc játékokkal játszol, de ha szereted azokat is amik egy kicsit elrugaszkodottabbak a valóságtól, akkor ez teszeni fog. Nem sci-fi.

2015. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sapkowski, Andrzej Vaják sorozat
2015. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utvesztő triologia
2015. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2015. febr. 10. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez ugyan fantasy, de a Gyűrűk urát mindenképp megéri elolvasni. (ha a filmet még nem láttad, akkor vagy a legszerencsésebb)

Lehet, kissé sablonos, hogy épp ezt a művet említem, de egy olyan világot épített fel Tolkien, ami nem maradhat ki ember életéből.

2015. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dan Browntól Angyalok és démonok, A Da Vinci kód, Az elveszett jelkép, Inferno.
2015. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!