Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bábel vagy késtél? Miért?

Bábel vagy késtél? Miért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Bábel.

Nekem a Késtél erőltetettnek és túl valótlannak tűnt, a főszereplőtől meg a hajamat téptem.

Viszont a Bábel nekem életszerűbbnek tűnt. Valahogy jobban szerettem.

Hozzá kell tennem, hogy a Késtél-t még csak végig se olvastam.. nem ment..

2015. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%
Bábel életszerűbb, viszont szerintem a Késtél is nagyon jó! Leiner Laura könyvei alapból nekem nagyon tetszenek, szerintem ami annyira nem volt jó az Akkor Szakítsunk! Nekem az volt egy picit erőltetett.
2015. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Késtél jobban tetszett :)
2015. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Késtél mert a főszereplő nekem nagyon szimpatikus volt és ezért de a Bábelt is nagyon imádom :D
2015. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem a bábel sokkal jobban tetszett mert ebben a könyvbe jobban bele tudjuk élni magunkat mivel ez bárkivel meg történhet egy fesztiválon: veszekedés, kibékülés, szerelem leégés. Nagyon szeretem a bábelt, de a késtél is nagyon jó csak sokkal valószínűtlenebb hogy ez bárkivel megtörténhet.
2015. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Imádom Leiner Laura könyveit, nekem a Bábel a kedvencem. Nagyon szimpatikusak és szerethetőek a szereplő, tetszik, hogy Zsófi minden apró részletet leír. A kedvencem, hogy minden a blogjára feltöltött fényképet apró részletekig leír, szinte látom magam előtt, ahogyan Hipó vizsgálja magát, ahogyan nyomorognak a sátorban és, hogy milyen tömeg van. Ez az a könyv, amivel a legjobban tudok azonosulni Laura könyvei közöl, nagyon én vagyok. Imádtam, nagyon sajnáltam, amikor a könyv végére értem.


A Késtél is jó könyv, szeretem, ahogy Bexi és Márk egyfolytában húzza a másikat. Bírom Körte stílusát, és Aszádék! Őket nem lehet nem imádni, olyan aranyosak! Jó könyv volt, várom a folytatást.


Tudom, hogy nem teljesen a kérdéshez kapcsolódik, de a Szent Johanna Gimi is nagyszerű sorozat! Reni és Cortez örökké! Szerintem az Akkor szakítsunk! sem volt rossz, csak azért egy estéről (jó, azért voltak benne visszaemlékezések) nem lehet egy egész könyvet írni. Nekem kicsit vontatott, de azért ez sem egy rossz könyv. Az elején nehezen haladtam vele, de a második felét egyszerre elolvastam, nem tudtam letenni.


Én mindenkinek csal ajánlani tudom Laura összes könyvét, egytől egyig mind nagyszerű, nagyon jól lehet velük azonosulni, ráismerni barátainkra, vagy saját magunkra és egy kicsit megérteni önmagunkat.


13/L

2015. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3. vagyok, kiolvastam a Hullócsillagot, azt is imádtam. Laurától a Bexi sorozat a kedvencem :)
2015. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is kiolvastam,és már nagyon varom a következő részét:D
2015. ápr. 4. 20:12
 9/9 anonim válasza:
Kestel,igazabol nem tudom pontosan,talan mert azt par napja olvastam,a Babelt meg kb. egy eve,es arra mar nem emlékszem olyan élénken. :)
2015. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!