Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem féltek h George R R...

Nem féltek h George R R Martin meghal mielőtt befejezné a tűz és Jég dala Sorozatot?

Figyelt kérdés
És akkor már sosem tudhatjuk meg a véget 😰

2015. febr. 23. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
És te nem félsz, hogy meghalsz, mielőtt kiadnák a könyvet? Kb. ugyanannyi az esélye.
2015. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Majd valaki befejezi helyette.


Robert Jordan es Diana Wynne Jones is igy jart, de aztan mas irok befejeztek helyettuk a megkezdett sorozataikat / konyveiket.

2015. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Martin megírta már a teljes történetet nagyon lerövidítve és egy barátja őrzi széfben arra az esetre,ha meghalna.

Elmondta a történetet az HBO sorozat készítőinek is, és valszeg hamarabb véget fog érni a sorozat, mint a könyvek,szal kiderül mi lesz (az már más kérdés,h a sorozat nagyon le van rövidítve és egyszerűsítve).

Meg sztem nincs rossz állapotban Martin.

2015. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs,de ez nagyon jo hír h így megvan...De azert mar megis 66 éves,es még 3 könyvet kell meg írnia..Es ugye ezt az ötöt is 20 év alatt írta
2015. febr. 23. 23:37
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Két könyvet kell csak írnia, amiből az egyik elvileg jövőre meg is jelenik. Még jó sokáig élhet, bár a koleszterin bevitelére kicsit jobban is odafigyelhetne. :)
2015. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
nem, a tv sorozat így is úgy is elkészül
2015. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Prym ***** válasza:
38%
szerintem szinte tuti hogy nem fog meghalni rövidtávon belül. 5-8 évet még simán kibír, amíg befejezi a két (?) könyvet. Ki tudja lehet hogy lesz még több rész :D
2015. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
rajta kis fa..zópók lehet lepontozni
2015. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
de, de akkor majd befejezi valaki, biztosan vannak neki segítõi barátai akikkel mindent megbeszél... mint anno Frank Herbert én majdnem agyér görcsöt kaptam mikor meghalt, aztán relatív jól befejezték a Düne univercumát
2015. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
De különben marha kedvesek vagytok. Ha meghal akkor őt is sajnáljátok már ne csak azt hogy nem tudta befejezni a könyveket.
2015. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!