Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A könyvek rovat miért lehet a...

A könyvek rovat miért lehet a szórakozás kategóriában, mikor könyvet olvasni minden csak nem szórakoztató, unalmas kínszenvedés, időpocsékolás?

Figyelt kérdés

#könyv #olvasás #idõpocsékolás
2015. febr. 25. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem olvastál igazán jó könyvet.
2015. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azt akartam írni, hogy megérett a világ a pusztulásra, de jobban belegondolva: mindig voltak ilyen emberek mint te
2015. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én is igy gondolkodtam 16,17 éves koromig de kinöt. A kötelezö olvasnányoknak meg eféléknek még a fajtáját is rügeltem, aszem akkor változtam meg amikor olyan könyvel próbálkoztam amit látam megfilmesitve (nem alkonyatot) azóta szinte álndóan olvasok valamit föleg

e-könyvekt, és tök jó unalomüzönek

2015. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok, hogy ki mit tart szórakoztatónak. Az ilyen kérdésekkel viszont vigyáznék a helyedben. Arc és név nélkül persze belefér. Amúgy ha nagyon elterjed ez a mentalitás, amit magadénak vallasz, pár száz év és visszatérünk a szakócához...

Bocs, hogy ilyen hosszan írtam, ez már majdnem annyi, mint egy könyv bekezdése!

2015. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak provokálni akar.
2015. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem szórakoztató az olvasás (ami szerintem elég szomorú, de mindegy). Ha meg elmondod, te mit szeretsz csinálni, bárhol találsz embereket, aki szerint az időpocsékolás és unalmas kínszenvedés. Ennyit erről.
2015. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, aki szerint a kérdésnek a provokáción kívül nincs más célja.


Szerintem alapvetően ez egy éretlen gondolkodásmód, mindenki megtalálhatja azt az egy könyvet, amit az első pár mondat után nem tud letenni a végéig. Ha veszi a fáradtságot.

2015. febr. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg provokáció volt a célom, kíváncsi voltam a reakciókra :) valójában olyan helyen dolgozom, ahol 3 percenként meg kell nyomnom 1 gombot, ez átlagosan 1 oldalra elég nekem, ezért imádom ezt a melót... de minden melótársam rádiót hallgat és csodabogárnak tartanak, hogy miért jó ez nekem, aztán megkaptam egy 60 éves munkatárstól kb ezt a kioktatást, amit írtam kérdésnek... szerintem nagyon szomorú hogy hemzsegnek az ilyen emberek... ez az úr állítása szerint utoljára az Egri csillagokat olvasta el suliban, és megfogadta, hogy soha többet semmit...
2015. febr. 26. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi, milyen munkatársaid vannak. Elszégyellném magam, ha ilyen paraszt lennék, nemhogy még kioktassak másokat :D
2015. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokan vannak ilyenek. Nekem egy tanár ismerősöm elképedt azon, hogyan tudom a könyveket többször is elolvasni, hiszen már ismerem a végét. Nem tudtam neki elmagyarázni (mert akkor még alsós sulis voltam, ő meg a barátnőm anyukája), hogy mi ilyenkor az élményt éljük át újra.

Ezeket sose fogod meggyőzni, de nem is érdemes. Éljen csak az ő kis beszűkült világában. Mi meg utazgatunk, amerre csak akarunk :-)

2015. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!