Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan emberi viselked...

Tudnátok olyan emberi viselkedéssel kapcsolatos könyvet ajánlani, amely által jobban megérthetném a különböző emberek motivációit?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, ilyen jellegű könyveket nem nagyon olvastam, nem tudom mi alapján kellene választanom. Nem pszichológia tankönyvre gondoltam (vagy legalábbis ne száraz), de azért lehetőleg legyen tartalmas. A barátaimmal történt beszélgetéseim alapján arra jutottam, hogy sokszor nem értem, hogy valaki mit miért tesz, a viselkedésemmel motiválom/rontok a helyzetén, és nem látok ezekre a viselkedési módokra eléggé összeszedetten. Valamint általában is nagyon érdekel, hogy mások hogyan gondolkoznak, sajnos kevés barátommal vagyok olyan viszonyban, hogy ezt megtudjam. (Alapvetően az egészséges emberekről szeretnék olvasni.)

2015. márc. 4. 22:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát szeretnék okos dolgokat olvasni olyanok tollából, akik sokat foglalkoztak a témával (utánanéztek, gondolkoztak rajta, ilyen célból sokakkal beszéltek), valószínűleg többre jutottak ezzel, mint én egyedül :) .
2015. márc. 4. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atkinson- Pszichológia
2015. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!