Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyv Az Útvesztő?

Jó könyv Az Útvesztő?

Figyelt kérdés
Láttam a filmet,és megtetszett a történet.Érdemes megvenni a könyvet?Olvastátok már? :)

2015. márc. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is láttam a filmet és nagyon tetszett, párom szerint meg az egésznek semmi értelme, marhaság az egész. :-) A könyvet én sem olvastam, bocsi hogy nem tudtam normális választ adni.
2015. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem volt rossz, de nekem már gyerekes volt. Sokminden nem volt megmagyarázva a filmben, de ha elolvasod a könyvet akkor meg teljesen össze fogsz zavarodni az elején, mert nagyon...más.


A második kötet viszont már csak közepes, remélem abból a film jobb lesz :D

2015. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett a könyv, nem bántam meg hogy megvettem. Izgalmas, titokzatos, én alig bírtam letenni
2015. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Az első kötete rendben volt, én a másodiknál meguntam és letettem.
2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes része nagyon jó, az író tökéletesen tudja érzékeltetni a dolgokat. Nagyon jól írja le a tárgyak, emberek, helyzetek kinézetét. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes megvenni és elolvasni. (Vagy ha nem akarsz rá pénzt költeni mert félsz hogy nem fog tetszeni, várj még egy kicsit, és vedd ki könyvtárból.) :)
2015. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Akkor belevágok az első kötetbe. :)
2015. márc. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!