Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mire utal asz 50 árnyalat a...

Mire utal asz 50 árnyalat a Szürke ötven árnyalata c könyvben?

Figyelt kérdés

Csak a filmet láttam, max annyi jött le, hogy a nyakkendőiből van sok fajta szürke amivel lekötözi a csajt, de írták itt már, hogy a szeme árnyalata is arra utal vagy a személyisége.

A személyisége nem túl szerteágazó csak 2 fajtája van,bár tudom, hogy konkrétan kimondta , hogy ő "mind az 50 árnyalatban ..."

Szóval aki jobban utána nézet ennek és az írónőtől olvasott valamit , az írjon.



2015. márc. 8. 13:58
 1/6 anonim válasza:
100%
nem láttam meg nem is olvastam de szerintem a személyiségére érti...
2015. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer azt mondta a könyvben Grey Anastasianak hogy ötven árnyalatban is elcseszett vagyok (vagy ilyesmit) és onnantól Anastasia mindig azt mondta hogy ötvenem, de ez angolul jobban hangzik (oh fifty, my fifty)
2015. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A személyiségére érti.. amiatt, hogy változékony a hangulata :) 50árnyalata / arca van :)
2015. márc. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
es ez a filmben , hogy jött át, mert én nem igazán láttam ? Csak az üzletember és a szadista énjét...
2015. márc. 16. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A film sokkal kevesebbet ad vissza, mint amit a könyv, ami szerintem részben pozitív.

A könyvben sok olyan mozzanat van, amikor a csaj Christian szürke szemeit vizslatja, ami éppen világosabb, vagy sötétebb és ezt különböző hangulatokkal párosítja. Erre is utalhat.

A főszereplő pasas Christian Grey. Grey, mint szürke, szóval szerintem ebbe is simán bele lehet magyarázni.


Nem csak erre a könyv-film párosra igaz, hogy a könyv mindig sokkal részletesebb élményt ad, mint egy film. Szerintem nem is találkoztam olyannal, aki egy könyvből készült film esetén azt mondta volna, hogy a film jobban sikerült, mint amilyen a könyv volt.

Akik nem olvasták, azoknak egy üres semmitmondó film a szürke is. Akik jobban mögé látnak, azoknak kicsit több élményt nyújtott szerintem.

2015. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Azért, mert Christiant Greynek hívják innen jön a szürke. Az ötven árnyalat pedig arra utal, hogy hány féle Christian Grey létezik. Arra utalok, hogy több árnyalata van a GEH vezérigazgatója, ő Seattle egyik legnagyobb embere, híres, de ott van az elcseszett múltja valamint a perverzíó. A későbbi kötetekben meg megismerhetünk több Christiant, aki szerelmes, aranyos. Erre utal az ötven árnyalat. Az elcseszettet meg magára mondja, a múltja miatt, ezért temetkezik az üzletbe, amiben kimagaslóan jól teljesít.
2015. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!