Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ötleteket tudtok egy...

Milyen ötleteket tudtok egy történethez?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!Előre is köszi :)

2015. márc. 10. 16:35
 1/4 Anna0728 ***** válasza:
fiú álmában ugyan azt a dallamot halja álmában mint a lány,
2015. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt írd meg, ha komolyan gondolod: a művészek (írók, költők, festők, szobrászok stb), akik egy ideig nem találnak ki semmi újat, egy másik, sivár és unalmas világba kerülnek, ahol csak szenvednek. A főszereplő írónak sincsenek ötletei évek óta, ezért odakerül és csak akkor mehet vissza, ha ír valami jót. Csakhogy abban a világban bármit mondasz bárkinek, felhasználhatja a saját ötletéhez, amivel ő visszatérhet, tehát úgy kell ötleteket lopnia, hogy ő ne adjon tippeket senkinek. A többit már te is megírhatod :)
2015. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mi adjuk az ötleteket, akkor lehet nem tudod megírni, mivel, nem Te gondoltad ki... Én képtelen lennék más által kitalált történetet megírni. Ha nincs ihlet, nézz filmeket. Útvesztő, Fallen, Az éhezők viadala, Beavatott... Sok van.

Kezdő löketként pár ötlet (lehet eleve ilyen ötletekre gondoltál), amivel színesebbé teheted a történeted: misztikus, mesebeli lények (nem feltétlen vámpírokra, boszorkányokra gondolok), két/több nép (a múltban, másik univerzumban, avagy akár a mi időnkben) háborúja, csatája, ellenségeskedése... Ennyit tudtam :) Nem tudom lehet csak ilyen ötletekre gondoltál, ha igen akkor még tudok adni... ha nem, akkor is tudok maga egy alaptörténetet, csak azt nem biztos hogy megtudod írni.l :D

2015. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyjából ilyenre gondoltam,egyébként mi az ötleted? :)
2015. márc. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!