Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfictionoldal?

Harry Potter fanfictionoldal?

Figyelt kérdés

Mikor lesz újra elérhető a töviskapu?

Már több mint fél éve karbantartják, és már lassan elvonási tüneteim lesznek:D

Ha bárki bármit tud nagyon hálás lennék ha válaszolna:)



2015. márc. 24. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Van FB oldaluk, kérdezd meg. Igaz, hogy azt sem frissítették egy ideje, de azért nagyobb a valószínűsége, hogy ha ott érdeklődsz, akkor válaszolnak, mint hogy erre járjon valaki bennfentes és itt adjon választ.

(Én nem hiszek a hosszan tartó, totális leállással járó karbantartásokban, ott valmi komoly gebasz lehet a háttérben. Vagy elfogyott a kedv, idő, érdeklődés, vagy komoly anyagi problémák jelentek meg.)

2015. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ezt az oldalt nem ismerem, de tudom ajánlani helyette a Merengőt :) Számomra olyan, mint másnak a levegő: ez éltet
2015. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.köszi, rendszeresen nézem a facebook oldalukat is, de sajnos nincs ott semmi:/

2. igen, én is imádom a merengőt, csak sok olyan történet van töviskapun ami merengőre a cenzúra miatt nem került fel:D

2015. márc. 25. 20:28
 4/7 anonim válasza:
Lumos az én kedvencem. (Keresőben,ha beírod másoddikként jelenik meg:)
2015. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom rengeteg story csak ott van fent, de hogyha egy konkrét történet hiányzik nagyon és addig nem nyugszol míg el nem olvasod (saját tapasztalat), akkor keress rá a neten, hátha valahol máshol is fentvan ;)
2015. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Angel8

Avalon

Milyen parositast szeretnel olvasni?

Bocs az offert: A lumos az a lumos.hu? Csak én nem talalok fanfictionoket?

2015. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a lumos alatt a csodaidőket érted?

régebben olvastam azt is, de már főleg a slash írásokat kedvelem, és ha jól rémlik ott nem sok ilyen volt


köszi:)ű igen szoktam próbálni keresgélni, van amit már meg is találtam:)


főként snarry-t meg drarry-t, meg igazából bármilyet, ilyen szempontból mindenevő vagyok(majdnem):D

2015. ápr. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!