Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Terry Goodkind további könyvei...

Terry Goodkind további könyvei várhatóak magyarul?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy megjelent már a The Omen Machine, a The Third Kingdom, a Severed Souls illetve jön a Warheart is idén, ennek az új sorozatnak a lezárásaként.

Valahol olvastam, hogy nem igazán van igény ezekre a könyvekre, ezért nem fognak megjelenni magyarul. Arra gondoltam, elolvasom angolul, ha nincs remény. Valaki hallott róla esetleg, hogy mégis tervben van a fordítás?



2015. márc. 26. 06:04
 1/4 Tus21 válasza:
Ez engem is érdekelne, mert pont most járok az inkvizítornál,(ez az utolsó kötet ami magyarul van),és még én sem hallottam hogy valaki tervezné, a fordítást. De ha más nem lesz akkor arra gondoltam hogy haverral, lefordítjuk.
2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hallottam róla, de mivel most a sorozat eléggé sikeresnek látszik, valószínű hogy elkezdik megint lefordítani őket. Egyébként angolul nem olyan nehéz olvasmány, csak ajánlani tudom :) Nincs érthetetlen nyelvezete, erős középfokkal élvezhető.

A sorozat egyébként hogy tetszik nektek?

2016. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik... az egyetlen problémám vele, hogy túl kevés könyvbeli jelenet van benne.
2016. febr. 11. 15:15
 4/4 Tus21 válasza:
Igen nagyon kevés jelenet van a filmben a könyvből, de nekem nagyon tetszett a film is, és adott némi alapot a könyvhöz, de mikor elkezdtem a könyvet olvasni rájöttem hogy ezerszer jobb és élvezetesebb mint a film volt. Rendkívül jó a története, átgondolt és letisztult. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a fantasy regényeket. Meg nekem nem gond ha végül nem lesz fordítás, annyira meg vágom az angolt, hogy megértsem. Ha időm engedi akkor le fogom fordítani, de most egyenlőre nagyon kevés időm van ilyenekre a munkám miatt.
2016. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!