Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó könyv trilógiákat...

Tudtok jó könyv trilógiákat mondani?

Figyelt kérdés
Könyv trilógiákat keresek mint (pl. Éhezők viadala trilógia) lehet fantasy, természetfeletti dolgok, de NE ilyen szálas szeretlek is meg nem is könyv trilógia legyen.

2015. márc. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

pont az Éhezők viadalát akartam volna ajánlani xd

de am miért nem a Szórakozás » Könyvek kategóriában tetted fel a kérdést?

2015. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- Stephen King- Setét torony. (bár Stephen King írta, de nem a tőle megszokott regény. Inkább fantasy mint horror.) Bár ez 7 könyvből áll, de nagyon jó.. Nagyon hamar kiolvastam, és imádom.

- George R. R. Martin: Trónok harca: Én a sorozatot nem láttam, de könyvben nagyon jó.

- Stieg Larsson- A tetovált lány ( 3 könyv) Jelenleg ezt olvasom, lassan befejezem az első könyvet.. Nem lehet letenni annyira jó.

- Maurice Druon: Elátkozott királyok. (ez az egyik kedvenc könyvem. Bár se nem fantasy se nem természetfeletti, hanem egy nagyon izgalmas történelmi kalandregény, de minden benne van ami kell. Gyilkosság, árulás, megcsalás, halál, szerelem, megvetés, harc stb)

Mindegyiket ajánlom.. Jó könyvek

2015. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a könyveket.
2015. márc. 27. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A beavaott trilógia- Veronica Roth
2015. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most olvasom Az Útvesztő trilógiát (James Dashner),és nagyon tetszik,nagyon jó könyv,nem lehet letenni. :3
2015. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!