Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok a fülszöveg...

Ti elolvasnátok a fülszöveg alapján ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Majd tervezem, hogy elkezdem irogatni ezt a valóságon alapuló történetet. Íme a fülszöveg:

3 különböző lány. De egyvalami közös bennük: a népszerűtlenség.

Így hát a csendes Joan, a szókimondó Gala, és a divatmániás Emmalina összefog ez ellen. Név nélkül létrehozzák a Netszáj nevű weboldalt.

Népszerűek lesznek; egyre több az olvasó. Végre úgy érzik most bontakozhatnak ki igazán. Ám ezt több esemény is beárnyékolja.

Miért akar versenyezni velük egy másik oldal? Ki írja a lehúzó kritikákat? Miért lopja egy rivális a cikkek tartalmát? Ki lehet a goromba hozzászóló?

Mikor valaki feltöri a rendszert,és nyilvánosságra hozza a

szerkesztők nevét elszabadul a pokol; az iskolában és a

világhálón egyaránt. Ráadásul a barátnők barátsága sem a régi.

Jobb népszerűtlennek lenni, mint népszerűnek, de közutáltnak?

A szerkesztők barátsága megmarad, és minden a régi lesz?

Van jövője a Netszájnak?



2015. márc. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt már láttam filmen.
2015. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
nem...
2015. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz, csak éppen átlagos. Már egy csomóan megírták. De ha úgy gondolod, hogy te valami pluszt tudnál még hozzátenni, ehhez, a lássuk be sablonos, történethez, akkor nyugodtan kezd el megírni, hisz sok ilyen könyvet meg vett már a piac.

Nekem egyébként ez a stílus nem igazán tetszik, d ismerek olyat, aki akármennyi ilyen könyvet el tudna olvasni. Szóval én nm mondom hogy nem, mert ha úgy érzed, hogy meg van hozzá a tehetséged akkor hajrá!

2015. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2015. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"3 különböző lány. De egyvalami közös bennük: a népszerűtlenség."

És itt vesztetted el a figyelmemet. Nemhogy Dunát, hanem Csendes-óceánt lehet rekeszteni a népszerűséget hajhászó tinikről szóló regényekből.


"Miért akar versenyezni velük egy másik oldal? Ki írja a lehúzó kritikákat? Miért lopja egy rivális a cikkek tartalmát? Ki lehet a goromba hozzászóló?"

Erről nekem az a Safer Internet előadás ugrik be, amit 2 éve hallottam.

Egyébként akár még jó és érdekes is lehet.


Két problémám van a dologgal:

- Túlságosan okítójellegűnek tűnik az egész. Nem én vagyok a célcsoport, de az ilyet már kamaszkoromban is rühelltem.

- Szinte leírod az egész cselekményt (akkor meg minek olvasni?!), viszont az nem derül ki számomra, hogy miért érdekeljen ennek a három libának a sorsa.


Ami viszont pozitívum, hogy érződik rajta, hogy alaposan átgondolt és jól felépített sztori lesz.

2015. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as és 5-ös!

Igazatok van, van min még változtatni. Mindegyikőtöknek köszönöm a tanácsokat, észrevételeket, és legfőképpen a bíztatást!

2015. márc. 29. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Szívesen, és még azt tenném hozzá hogy ezt a fülszöveget is kicsit átfogalmaznám. Nem azt venném előre, hogy népszerűtlenek (sőt, lehet, hogy bele se írnám!). Inkább kiemelném esetleg a különbözőségüket vagy többet írnék a blogról. Gyanítom, valami pletyka blog lehet, de ez annyira nem derül ki, max. annyiból, hogy miért utálná meg őket mindenki, ha csak könyvkritika blog lenne. De az valóan pozitívum, hogy ez a kis szöveg összeszedetten és jól van megírva, nem esik szét, nem kuszálódik össze, ebből gondolom, hogy akkor esetleg a fogalmazásod, se lehet olyan rossz.

2015. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3-as!

Valóban, a fülszöveget még valószínűleg megváltoztatom. Köszi a tanácsot!

2015. márc. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!