Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy könyvet...

Elolvasnátok egy könyvet ezzel a fülszöveggel?

Figyelt kérdés
Lexie az utcán sétálva találkozott először Grake-kel. Az lecsúszott utcazenész, aki a jólelkű öccse távollétében annak albérletében lakik, minden vagyona egy gitár, egy vörös kandúr és egy fekete sporttáska, amiben senki sem tudja, mit rejteget, először pimaszul flörtölni kezd a kalapja alól a lánnyal, majd miután az felháborodottan távozik, a két fiatal útja három év múlva keresztezi egymást, mikor Grake elrabolja Lexie-t.

2013. márc. 7. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan tenném vissza a polcra, pont mint ma az egyik könyvet, aminek a fülszövege így kezdődött valahogy "XY, a cigány zenész, akit szülei..."
2013. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez sajnos rossz.
2013. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor Grake elrabolja Lexie-t . Ezt nagyon egyszerűen írtad le, sőt nem is hinném h. ennek a fülszövegbe szerepelnie kéne- vagy leaglább izgalmasabban megfogalmazva. Sajnos ez így nekem se jönne be elsőre...
2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 AccountManagerkovács ***** válasza:
Nem. Még ha a fogalmazási hibák nem lennének benne, akkor sem - de emlékeztet a Hick című filmre.
2013. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ez. Én sem írnám bele azt, hogy Grake elrabolja Lexie-t; ilyen komoly adu ászt nem játszunk ki a hátsó borítón. Inkább valami ilyesmit írnék helyette: "három év múlva az útjuk ismét keresztezi egymást, egy meghökkentő fordulatnak köszönhetően..."

Én lehet, hogy elolvasnám. Ha épp valami könnyű szórakozásra vágynék, miért ne? Nekem tetszik, jópofa, engem érdekelne.

2013. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az ötlet jó... a szöveg vége nagyon nem. Írd át! szerintem.
2013. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a történet valahonnan elképesztően ismerős, de lehet, hogy elolvasnám. De igazuk van az előttem válaszolóknak, hogy a fülszövegben maradjunk titokzatosak, mert a vásárló általában a fülszöveg miatt vesz meg egy könyvet, de így, hogy mindent elmondasz, a kutyát sem fogja érdekelni, mert akkor semmi izgalom nincsen :(
2013. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem fülszöveg, ez egy rossz zanzája a történet elejének... Egyébként érdekesnek tartom, de nekem is nagyon-nagyon ismerős ez a sztori, valami rövidfilmet láthattam ilyesmit, vagy novellát olvastam, vagy egy dal klipje, nem tudom... de sok ismerős elem: nincstelen, macskás zenész egy titokzatos táskával, kalap, flört, nem tudja elfelejteni, sokszor összefutnak, és a végén valami tragédia történik (baleset, vagy öngyilkos lesz a srác, emrt nem kell a lánynak, vagy nem tudom már)... rengeteget olvasok, sok filmet, sorozatot nézek, rövidfilmeket is, és általában megmaradnak azok, amiket nem csak unaloműzés-képpen nézem meg. Ez valahogy nagyon ismerős. Szabad tudni, hogy honnan jött az ihlet?
2013. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A többieknek igazuk van, elárultál egy nagyon fontos dolgot, és e miatt kiszámítható lesz.
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, még a két fsz neve sem tetszik, pedig számomra elég fontosak a nevek, valahogy ezek nem jönnek be... de ez már egyéni problémám :)
2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!