Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék találni olyan...

Hol tudnék találni olyan irodalmi bétát aki, segítene a helyesírási és nyelvtani hibák javításában? Írok egy pár rövidebb novellát de javítással elég nagy gondban vagyok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van FB-csoportjuk (Világ bétái egyesüljetek! vagy milyen néven biztosan létezik egy csoport, mert rejtélyes okból a tagja vagyok, de még három másikról van tudomásm), teghát ha máshol nem is, ott biztosan. A másik lehetőség, hogy keresel egy szimpatikus irodalmi, írói honlapot, és ott valaki akítv embert (admint, szerkesztőt, moderátort?) megkérdezel, hogy 1. vállalná-e, 2. ha nem, tud-e valakit, aki igen. Ha van célirányos bétakereső fórum, érdemes egyből ott érdeklődni.

Érdemes egy rövid leírást adnod magadról, egyrészt később erre úgyis szükség lesz, másrészt ha itt valakinek "megtetszel", szintén tud segíteni. Tehát: kor, nem (ha fontosnak érdzed), milyen műfajban alktosz (vagy tényleg csak pár rövid novelláról lenne szó, és kész?), milyen tematikában, milyen régóta, csak helyesírás+nyelvtan a gond, vagy nézzen át mást is, mennyire tervezel az illetővel hosszú távra (az eddig megírtakat nézze át és kész, vagy a továbbiakban is szeretnél vele dolgozni), és így tovább.

2015. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ!

Nincs facebook oldalam, nem rég töröltem és nem tervezek újat csinálni, így sajnos ez megoldás kizárva.)

Most jelenleg három- négy rövidebb novellám van, most készülök egy újjal, ami egyfajta erotikus paródiának indult, de aztán inkább drámai irányt vett. Nem mondom azt, hogy csak erotikus írásokat csinálok, de az tény hogy mostanában jó pár ötletem támadt ilyen sztorikhoz, tudom, ezt nem mindenki kedveli. De mostanában elégé divatba jött a Szürke ötven árnyalata miatt. De vannak egyéb más novelláim, amik teljesen más műfajt képviselnek.

Két hosszabb sztorim is lenne az egyik egy klasszikus romantikus dráma a másik pedig besorolhatatlan írás lenne, ami picit hasonlítana a Rumnaplóra.

Legjobb, ha hosszútávon tudnék valakivel dolgozni, mivel van jó pár ötletem, amit meg szeretnék írni. De engem az se zavar, ha valaki csak egy alkalomkor segít, bár tény jobb lenne, ha hosszú távú megoldás.

A legfontosabb a helyesírás és a nyelvtani segítsége, többivel nagyjából boldogulok, ötletekből nincs hiány, persze minden segítségnek örülök.

A merengőn próbálkoztam, de nem találtam senkit.

2015. márc. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!