Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy a Sherlock Holmes könyvek milyen sorrendbe vannak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol lehet megtalálni? Mert neten és könyvtárban már kerestem, de netről letölteni nem tudtam, a könyvtárban pedig csak Sherlock Holmes kalandjai voltak bent ( ami pedig nem a történet elején kezd).
2015. ápr. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A bíborvörös dolgozószoba

A Négyek jele

Sherlock Holmes kalandjai

Sherlock Holmes emlékiratai

A Sátán kutyája

Sherlock Holmes visszatér

Az utolsó meghajlás

A félelem völgye

Sherlock Holmes esetnaplója


Mondjuk teljesen mindegy a sorrend, nem összefüggő sztorik, önállóan is érthető bármelyik kötet.

2015. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De összefüggés van köztük mivel Watzon beköltözik aztán házasodik, Irene Adler meghal... De még annyira nem ismerem a történetet hogy tovább tudjam részletezni!
2015. ápr. 3. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindent olvastam, és teljesen érthető bármelyik novella önmagában. Watson házasodik ugyan, de ez kb. egy-két mondat a sztoriban, teljesen lényegtelen. Irene Adler meg egyetlen történetben szerepel csak, abban is épp megházasodik. Nincs külön történet a haláláról. Nem a filmekből és a sorozatokból kellene tájékozódni az eredeti sztorik kapcsán...
2015. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!