Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy alapsztorim, és...

Van egy alapsztorim, és szeretném megírni ezt könyvnek. A bevezető már elkészült. Szerintetek jó lenne a történetem? (akció/thriller)

Figyelt kérdés

Egy lányról szól aki mindig valós dolgokról álmodik. Megalmodja ami történni fog majd vele. És az álma után találkozik egy férfivel akiről először azt gondolja hogy megtalalta eélete párját. De aztán az álmából kiderül hogy a férfi egy pszichopata és nőket gyilkol. Az álmából kiderül az is hogy a férfi egy újabb elrabolt nőt tart fogva a lakásán. És a főszereplő nő mivel senki nem hiszi el a pasirol hogy örülT egyedül akarja megmegmenteni az elrabolt nőt.


A sztorinak több szála van ezen kívül Pl:

-Az álmok

-A valóság

-Az elrabolt nő megmentése

-A pasi élete és hogy hogyan öli a nőket, és hogyan vadássza le őket

-Egy kis szerelmi szál



2015. ápr. 5. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm, érdekesen hangzik, nekem felkeltené az érdeklődésem.
2015. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Reméltem hogy érdekes.

:)

2015. ápr. 5. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó és nekem A valóság cím tetszik a legjobban.
2015. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van belőle egy részlet?
2015. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes cím. Tetszik.

Igen van részlet. Az első álomból egy részlet: Figyelem őt, de semmit sem látok. Se egy kósza hajtincset, meg még egy apró vonást sem vonzónak képzelt arcáról. Nagyon sötét van, de csak őt nem látom. Nem tudom levenni róla a szemem, mintha azt várnám hátha rávetődik egy kis fény és végre megpillanthatom.

2015. ápr. 6. 12:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt a meget nem akartam a még előtt. Az nincs benne :)))
2015. ápr. 6. 12:48
 8/8 Gerszegumbu válasza:

Nekem tetszene, de a pszichopatás rész nem nagyon jön be... Én a helyedben így írnám meg a történetet:


Van egy lány, aki megálmodja a jövöt. Egyik éjjel azt álmodja, hogy találkozik egy férfivel. Másnap valóra is válik ez. Elöször azt hiszi, hogy élete szerelme, a pasas úgy viselkedik vele, mintha már rég egy pár lennének. De a lány egyik álmából kiderül, hogy csak kihasználja öt.


Egyébként jó érzéked van az íráshoz! :-)

2019. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!