Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket egy kicsit sem zavart...

Titeket egy kicsit sem zavart (többi lent)?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni a Heroes of Olypus sorozatot, ami ugye a Percy jackson és a olimposziak folytatása. De attól félek, hogy zavarnának az új főszereplők. Nagyon megkedveltem már az előzőket. Nem tudom mennyi szerep jut Percyéknek, de ha egy kicsi, talán meg tudnám szokni. Titeket nem zavart?

2015. ápr. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Engem nem zavartak az új főszereplők. :) Az első részben amúgy Percy csak említés szintjén szerepel amúgy.
2015. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Percy alig lesz benne és lehet ettől nem tetszene. A többi részében sem fog többet szerepelni?
2015. ápr. 6. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam már az elveszett hőst, és annak a végében egy előzetes van, a neptunusz fiának az előzetese (olimposz hősei 2.rész) és ott azzal kezdődik minden, hogy percy meséli a történetet és nem emlékszik semmire.
2015. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak az első részt olvastam, de tudom, hogy a többiben már benne van Percy is. Az első kötetben kicsit furcsa volt nélküle, és a stílus is más, de nagyon élveztem az olvasást, és várom az április végén megjelenő folytatást. "Az elveszett hős" főszereplői mások, de nagyon szerethetők. És a régi szereplők (pl. Thalia és Annabeth) is felbukkannak benne. Szerintem mindenképp olvasd el.
2015. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam a többit is angolul! Ne aggódjatok, a másodikban például majdnem az egész Percyről szól :) Ugyanúgy fognak szerepelni, mint régen, csak sajna már nem élvezhetjük Percy csípős gondolatait, mert ugye ezek E/3-ban vannak írva.
2015. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért még le vannak írva a gondolatai, attól hogy E/3, szóval nagyon nagyon ajánlom, már csak ezért is!:)
2015. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!