Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ez a történet?

Milyen ez a történet?

Figyelt kérdés

Ma írtam és kíváncsi lennék véleményekre. (leginkább építő jellegűekre) Nem hosszú, szóval ha van egy kis időtök elolvasnátok?

[link]



2015. ápr. 6. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, csak az elején valami infót megadhatnál.

Pl, hogy a suliban van a srác

2015. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit hajaz a randiztam egy sztárral-ra vagy mire,de amúgy aranyos kis történet.

Tetszik hogy a csaj nem adja könnyen magát,de sajna kevés az olyan fiú aki nem a cicababákra vágyik.Amúgy a végén még az a fura,hogy eddig Tuskónak hívta,meg flegmázott utána meg egyből mondta hogy miért ne :D mondjuk elpirult miatta szóval neki bejött a srác..vagyis én így vágtam le :)

Képzelet megindító,aranyos kis történet :)!

2015. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé irrealisztikus, ha magát a történetet nézzük.

Egyrészt mégis mekkora az a szekrény? :-D Vagy a srác törpe, vagy eléggé túl vannak méretezve azok a sulis szekrények, hogy valaki beleférjen.

Másrészt aki népszerű az tisztában van az "árnyoldalaival" is, tehát nem lepődne meg, hogy szerelmeslevelekkel kergetik, meg ez egy olyan jelenet, ami inkább parodisztikus, olyan mint valami sulis anime, amiben az iskolai egyenruhában őrjöngve rohanók serege egy mókás elem, de az egy vizuális médium, ez leírva szimplán csak hülyén veszi ki magát, meg azt mutatja, hogy a srác mennyire gyenge, hogy nem tud kezelni egy ilyen helyzetet.

Aztán, fél éve egy osztályba járnak és nem vették észre egymást? Ezt, hogy sikerült összehozni? Egy osztály nem túl nagy, a legtöbb diák a saját évfolyamát is oda-vissza ismeri.

Ráadásul közel is laknak egymáshoz, és még így sem.


Töménytelenül sokat káromkodnak, ami felesleges, és a lényeg, nem tudjuk, hogy mi érdekli őket egymásban igazából.


Kicsit olyan érzésem van, mintha egy kétszáz oldalas regényt akartál volna beletaposni két oldalba az egyszerűség kedvéért, meg jöjjenek össze, csak úgy mindenféle előjel nélkül. Meg persze az egyszerűség kedvéért egyiküknek sincs épp párkapcsolata nagyon sok dologba bele lehet kötni.

2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.A későbbiekben megpróbálom hasznosítani őket.

3. Nem kötözködésképp, de nálunk akkora a szekrény hogy hárman is beleférünk:D De a többi észrevétellel egyet értek^^ Lehet, hogy hatással volt rám, hogy nagyon animés vagyok.

2015. ápr. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!