Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy ilyen...

Titeket érdekelne egy ilyen témájú könyv?

Figyelt kérdés

Most kezdem el kidolgozni a történetet és kíváncsi lennék, hogy szerintetek érdemes-e belefognom.

Egy 15 éves lányról szólna akit vernek otthon, és az egyik nap elszökik. Viszi magával a saját pénzét, viszont az el fog fogyni. Munkát keres, de sehol sem akarják felvenni, mivel túl fiatal. Ezután találkozik egy férival aki bevezeti őt a prostituáltak világába. 1 hónapig csinálja, amikor az egyik kuncsaft elrabolja és egy üres szobába zárja őt,és figyeli. Ezt a részt még át kéne gondolnom, de az biztos, hogy megszökne de a ház ahonnan elszökött az erdő közepén van. A végén pedig megfagyna az erdőben.

Bocsánat, ha valamit elírtam és ha zavaros. Még át kell gondolnom a dolgokat, de valami ilyesmi lenne. Előre is köszönöm a válaszokat :))



2015. ápr. 2. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az a végehogy a sok szenvedés után a főszereplő megfagy az erdőben akkor nem. Szerintem a végének izgalmasabban kéne lennie nem ilyen lehangolónak mert így az olvasó aztérezheti majd, hogy felesleges volt az egész.
2015. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondolkodom akkor még a befejezésen. :))
2015. ápr. 2. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, és nem baj, hogy nem happy end a vége, unalmas már.
2015. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretném ha happy end lenne a vége, mivel nem szeretem az olyan történeteket, így valószínüleg meghal a végén de máshogyan. Talán előtte elkapják azt aki elrabolta őt és csak azután fog meghalni valahogyan ezen még gondolkodnom kell.
2015. ápr. 2. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az, ha megfagy :D
2015. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:DD Akkor lehet marad az.
2015. ápr. 2. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez izgalmas, csak nem mindegy, hogy írod meg, milyen úton halad a sztori. Ha ilyen lineáris, ahogy itt mutattad, akkor valóban rossz a befejezés. Ha a horror-thiller vonalra hegyezed ki, vagyis a központi cselekmény a házban játszódna, tulajdonképpen nem rossz (bár követel bizonyos klisés elemeket). Ha az egész egy nagy visszaemlékezés a halál torkából, tökéletesen tartható az egész.
2015. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy terveztem, hogy a központban az a ház állna, csak még azon gondolkodom, hogy ott mit fog vele csinálni a férfi.
2015. ápr. 3. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!