Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem valamilyen...

Ajánlanátok nekem valamilyen izgalmas horror könyvet?

Figyelt kérdés
Még sosem olvastam ilyenféle könyvet, és kíváncsi vagyok, milyen lehet egy könyvtől megijedni és nem egy filmtől. :) Lehetőleg ne legyen az a tipikus véres, gyilkolászós, inkább ijesztő és izgalmas.:)
2015. ápr. 18. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lovecraft kései - 1925-től kezdődő - munkái nagyon jók. Főleg a hosszabbak, mint Az őrület hegyei, Az árnyék az időn túlról, Suttogás a sötétben vagy a Charles Dexter Ward esete. [link]
2015. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálkozhatnál az eredeti, régi Drakula könyvvel. Elég ritka technikát alkalmaz, mintha több ember naplója lenne előtted, és hol Pistike, hol meg Jancsika, vagy Tündike venné át a mesélést, mert az ő naplójukból idéz. (A kötetben persze más nevek szerepelnek:)

Előfordul, hogy több irányból látod ugyanazt az eseményt.

Ha nincs kedved antikváriumozni, akkor az alul lévő címről kinyomtathatod.

Az egész úgy indul, hogy egy angol fiatalember Délkelet-Európába utazik. A cél majd kiderül a műből. Te pedig lehet, hogy a hatása alá kerülsz, és esténként félni fogsz.


"Tanácstalanul forgattam a lapot, amíg rá nem bökött egy cikkre, valami elcsalogatott

hampsteadi gyermekekről. Nem értettem, mit kellene szólnom mindaddig, míg a cikk végén a

nyakukon felfedezett apró sebekről nem esett szó. Egyet fordult velem a világ.

- Nos?

- Akár szegény Lucy sebei. Ami őt megmarta, az marhatta meg a gyermekeket is.

A professzor válaszát azonban nem értettem: - Körülményi igazság, nem egyenes."


[link]

2015. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!