Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King hány könyvében...

Stephen King hány könyvében szerepel a napfogyatkozás esemény?

Figyelt kérdés
Illetve milyen összefüggések vannak még a különböző könyvek között? Emlékszem, hogy a Tortúrában Annie megemlíti, hogy gyilkosság volt a Kilátás hotelben, a Doloresben pedig a Shawshank börtönnel fenyegeti a férjét.

2015. ápr. 23. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig még nem olvastam olyan sok Stephen King könyvet, de a napfogyatkozás téma konkrétan a Dolores-ben, meg a Bilincsben-ben volt benne, ebben a két könyvben Dolores és a kislány Jessie meglátja egymást egy látomás során.

Ezenkívül a Napkutyában a Könyvtárinyomozó c. történetben meg a könyvtáros néni mondja, hogy ő utálja a Stephen King regényeket és kizárólag Paul Sheldon-t olvas :D

A Holtsáv és a Cujo között is van összefüggés, mivel a két gyilkosnak a történetben ugyanaz a neve.

Hmm, ennyi jutott eszembe hirtelen, remélem tudtam segíteni :)

2015. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akoca26 válasza:
Az Állattemetőben megemlítik Cujót. A Rémkoppantókban a Ragyogás filmváltozatára van utalás. Összefüggés még, hogy sok történet játszódik a Castle Rock nevű kisvárosban, illetve más városokban Maine államban.
2015. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!