Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Angelfall - Angyalok...

Az Angelfall - Angyalok bukása c. könyvsorozatban van romantika/szerelem?

Figyelt kérdés
Ki vagyok éhezve egy természetfeletti, romantikus történetre. :-)

2015. ápr. 29. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Az elején a làny és a fiú utálja egymást a legvégén már teljesen más lesz. Egy este alatt kiolvastam, egyszerűen imádom.
2015. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az elso valaszolo hogyha nem gyozott meg es meg nem olvastad el akkor en nagyon ajanlom ! Egyik kedvenc konyvem nagyon nagyon iszonyatosan jo ! Es a kerdesedre a valaszom az hogy IGEN van benne romantika es szerelem , Rafi es Penryn nagyon jo es edes parost alkotnak , olvadoztam az egesz konyv alatt emelett humoros is egyszoval kihagyhatatlan . Most teljesen ketsegbe vagyok esve mert sehol nem talalom az interneten pdf ben a 2 reszt , pedig annyira elszeretnem olvasni megorulok ha nem olvashatom el hogyha van valami infod hogy honnan lehetne letolteni pdf ben akkor az jol jonne vagy hogyha mar elolvastad meselhetnel rolla mert belehalok hogyha nem tudom meg mi tortent veluk a tovabiakban :(

Udv: Egy konyvkukac tars :)

2015. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A második is nagyon jo :D

En ma fejeztem be

En sem találtam meg pdfben sajnos de volt olyan szerencsém hogy kölcsön kaptam konyvben :)

Mit is mondhatnék rola nem akarom vegigspoilerezni az egeszet :D

Teljesen onnan folytatódik ahol az elsonek vege lett

Kevesebb lesz benne a nyilvánvalo romantika es kevesebb lesz benne az a resz amiben egyutt van rafi es penryn (de ezek a reszek odavágnak) küzdenek majd egyutt stb de nagyon nagy romantikara tényleg nem kell szamitani.. Ebben a reszben a tulelok es azok tényleges tulelesen van a hangsuly.

Rafi kardja meselni fog penrynnek rafi eleterol es arrol h miert kivel kuzdott

De az erzelmesebb oldalat is megmutatja (amikor az első könyvben osszebujva alszanak ugye ezt rafi szemszogebol)

De az alapkoncepcio vegig hasonlo marad mint az elso reszben felkutatni az angyalok (uj) feszket, legyozni oket es visszaszerezni rafi szárnyait (ami valamilyen szinten sikerul de nem kerul a hátára még)

2015. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!