Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ez tetszene?

Nektek ez tetszene?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom eldönteni,hogy a történetet könyvben,vagy blogon irjam meg ezert tettem fel ezt a kérdést. De ezúttal arra is jó lenne hogy meg kérdezzem tőletek,hogy van-e bármi értelme bárhova is meg írni?:

... Igaz először járok a Lagúna lakópark egyik pincéjében ehhez függetlenül úgy érzem ezt az egész bandát ismerem rég óta.

- Emese! Mese-mese mádka!-szólongattak a fiúk.

- Hülyék!!-kiállt fel az egyik kanapén ülő lány azt hiszem Ivettnek hívják.-Gyere ülj inkább ide hozzánk és a bőr kanapéra mutatott.

- Én személy szerint jobban örülnék ha Mese mádka az én ölembe ülnr!- momdta Donát a magas tejföszöke srác majd össze pacsizott a haverjával.

-Hagyjátok már szegényt még csak most jött ti meg már rá vagytok indulva?!?-meglepetésemre ezt nem a lányok mondták,mert ez a hang a hátam mögül jött.- Egyébként is van pasija.-hátra fordultam,Dini állt mögöttem és kifejezéstelen arccal bámult. Ezzel az egy mondattal"Van pasija" lehűtötte a kedélyeket a fiúk vissza fordultak a kontrolerhez a lányok pedig valami viccesen nevedgéltek,amit én nem értettem mert számomta nem volt semmi vicces ebben az egészben. Meg csörrent a telefonom én pedig ki mentem a pincéből. Szabi az, a bátyám,még utoljára visszanézek senki sem törődik velem az egyik lány fájdalmasan rám pillant de aztán újra belefeledkezik egy magazinba.



2015. febr. 17. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Blog
2015. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod igen pocsék, nem máDka, hanem máTka, nem neveDgél, hanem neveTgél, tejfölszöke- >tejfölszŐke, össze pacsizott -> összepacsizott, a vesszőket pedig sorra kihagyod... fájdalmas az ilyet olvasni, és nekem ez igénytelenségre vall. Azt mutatja, hogy még annyit se fektetsz bele az irományodba, hogy megnézd, mi az, amit a Word, vagy most akár itt a gyakori aláhúz pirossal.
2015. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A helyesírásod tényleg szörnyű, így ne írj semmit sehova. A történetből nekem semmi nem derült ki. Sem az, hogy miről szól, sem az, hogy kiről szól, szóval én nem látok benne túl nagy kreativitást.
2015. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olvass sokat, a helyesírásod tényleg rossz. Hány éves vagy?
2015. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Átlagos fogalmazás, nincsen benne kreativitás.

Remélem, nem utasítod vissza az építő jellegű kritikát, mert azt ajánlom, hogy ezt gyakorold még, és olvass sokat, mert a szókincsed szegényes.

2015. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Négyesnek és ötösnek,:én könyvmoly vagyok és még az irodalom tanárnál is nagyobb a szókincsem,már három évesen tudtam mi az a deprimál,releváns meg hasonlók ennyit erről a helyes irásomről annyit hogy telefonon irok ezért nyomok néha mellé és ezértee hagyom le sokszor az ékezetet. Egyébként töbszörös országos első vagyok a helyesírási versenyeken. Erről is ennyit végére még annyit hogy ez nem csak az utolsóknak szólt hanem mindnkinek,és ezt is telefonraól irom tehát előfordulhat hogy mellé nyomok(bocs hogy nem vok tokeletes) egyébként fogalmazásból szín őtös vagyok és ez csak egy részlet az egészből.
2015. febr. 17. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálok kedves lenni, de nem ígérek semmit!

Nem mádka, hanem mátka. Nem nevedgéltek, hanem nevetgéltek.

Párbeszéd, pl.: - Hülyék!!-kiállt fel az egyik kanapén ülő lány azt hiszem Ivettnek hívják.-Gyere ülj inkább ide hozzánk és a bőr kanapéra mutatott.

Helyesen: - Hülyék! - kiállt fel az egyik kanapén ülő lány, azt hiszem Ivettnek hívják. - Gyere, ülj inkább ide hozzánk! - mutatott a bőr kanapéra.

Mindig egy írásjel! írásjel - szóköz - kötőjel - szóköz

Vesszőhiány! A szókincsed alaposan hiányos, egyetértek az előttem levő, egyik válaszadóval!

Már elnézést, de kétlem, hogy evvel a helyesírással többszörös országos első lennél ilyen kategóriájú versenyen! Jó a memóriád, hogy tudod, milyen fajta szavak jelentését tudtad három éves korodban, mikor (ha ez nem is függ össze) még alig tudtál beszélni! Eredetileg sem kellene dicsekedni az "eredményeiddel", mert sok személy megtehetné, köztük én is, a helyesírásommal és fogalmazási készségemmel, s megnyert versenyeimmel, de nem teszem! Csodálatos dolog, mikor valaki agyon dicséri magát, a kitalációs dolgaival, mert nem bírja a negatív kritikát...

2015. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló!

Teljes mértékben egyetértek veled, számomra sem derült ki miről szól a történet!


Kérdező: Hány éves is lennél?!

2015. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon jó :) és ne érdekeljenek a negatív válaszolók. Egy kis helyesírási hiba vagy félrenyomtál? Ezt ha elkezded a blogodon a kritikusok nézik majd de az olvasóid nem. :) Én is szívesen lennék majd az olvasód. ^-^
2015. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A helyesírásod szörnyű. Ha tényleg telefonról írtad akkor nyílván félre is nyomhatsz, de ezt oda írhattad volna a történet végére.

Történet: Fogalmazásod számomra az elmegy kategória. Viszont már számomra sem derült ki miről szól a történet.

2015. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!