Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csináljak, hogy ne "fáradj...

Mit csináljak, hogy ne "fáradjak" el az olvasásban?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, szoktam is, de egyszerűen kb. 2 hónapja, ha nekiülök olvasni, mindig elálmosodom pár oldal után... Van, hogy teljesen kipihenten ülök neki, mégis ez lesz... Változó hol szoktam, legtöbbször az ágyamon és az íróasztalomnál. Nálatok volt már ilyen időszak?


Vagy olyan, hogy szeretnétek tájékozódni, érdekel is a könyv, a tudás ami benne van, de egyszerűen nem veszitek magatokat rá?


E kettő dolog ellen van gyógyír?



2015. máj. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbbször ez nálam akkor következik be, amikor csak azt hiszem hogy érdekel a könyv valamilyen szinten, de végülis annyira mégsem hogy ébren tartson.


Esetleg olvasás közben egy jó erős fekete tea, vagy kávé (bár az engem sose tart ébren). Illetve ha hűvösebb van a szobában az is ébren tart (bár a legjobb a kandalló mellett forró csokit iszogatva olvasni...)


Az ágyban fekve sose olvasok, garantált hogy 5 percen belül elalszok, bármennyire is érdekel a könyv.

2015. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak ülve lehet olvasni, sétálgass közben, nálunk van egy tó 1kör esétálás alatt elolvasok 100oldalt.
2015. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!