Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan csinalnak egy 410...

Hogyan csinalnak egy 410 oldalas konyvbol egy 110 oldalas online (PDF formatumu) konyvet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek minden konyvet megvenni, ezert online olvasok. Most epp az Utveszto trilogiat kezdenem, de nagyon meglepodtem, hogy ennyire osszetomoritettek volna, vagy csak kihagytak reszeket belole...??? Meg nem kezdtem el, de ellapoztam a vegere, es ugy tunik, hogy nem hagytak befejezetlenul. Valaki legyszives segitsen, hogy ez a teljes konyv-e, vagy csak reszletek.. Elore is koszonom a valaszokat:)

2015. máj. 25. 10:05
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg a betűméretet vették kisebbre, ezáltal lett kevesebb oldal. :)
2015. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy régebbi, hasonló kérdésnél ezt a magyarázatot adta a válaszoló:


PeterB nevű felhasználó válasza:


A legtöbb esetben a pdf file tördelése A/4-es formátumból és 12-es betűméretből történik, így egy oldalon jóval több karakter fér el, mint a könyvek A5 körüli lapméretén.

Szóval számíthatsz rá, hogy standard pdf-ek kevesebb oldalon tudják megjeleníteni ugyanazt a szöveget.

(Természetesen ez nem vonatkozik scannelt pdf-ekre!)



Saját tapasztalat alapján is lehet száznál nagyobb oldalkülönbség is a papír alapú könyv és a pdf formátum között, és mégis a teljes szöveget kapom, úgyhogy elképzelhető, hogy az általad jelzett könyv az eredeti, teljes szöveget tartalmazza.

2015. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írták, a pdf A4-es méretre van állítva, ami jóval nagyobb, mint egy átlag könyvoldal. Ha még kisebbre is vették a betűket, akkor simán lehet, hogy ennyivel kevesebb oldal lett belőle a végén.


Azt azért tudod, hogy az "online olvasás" lényegében azt jelenti, hogy ellopod a könyveket.

2015. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, ez eszembe se jutott, hogy A/5-bol A/4-et csinaltak..Valahogy erre nem gondoltam:D

Es igen, tudom, hogy ez igy nem valami fair, de hat kinek van arra penze, hogy az osszes konyvet megvegye?:)

2015. jún. 1. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, erre találták fel a könyvtárat :-)
2015. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!