Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air online becsekkolásnál...

Wizz Air online becsekkolásnál a beszállókártya hány oldalas lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy egyszerűsödött,és most már 1-1 oldalt kell kinyomtatni,egy az én példányom,és egy a légitársaságé lesz.Viszont nem egyedül utazom,hanem két jegyet fogok foglalni,tehát még egy embert szeretnék majd becsekkolni.Akkor a párom beszállókártyája külön lapra megy,tehát összesen 4 papírunk lesz,vagy páromét is az enyémre fogja nyomtatni?Életemben nem foglaltam még repjegyet,mindig irodával mentünk,szóval a segítségeteket megköszönném.

2013. dec. 12. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy főnek 1x1 oldalas a beszállókártyája, ha ketten mentek, összesen kettő. (Az alját letépik, a többi nálad marad.)

Neten csak a saját nevedre tudsz foglalni, vagyis kénytelen leszel a párodnak is csinálni egy accountot.

2013. dec. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Neten csak a saját nevedre tudsz foglalni, vagyis kénytelen leszel a párodnak is csinálni egy accountot."


Ez nem így van, honnan szedsz ilyen hülyeséget... nem is értem, hogy jut ilyen eszedbe :O Miért ne foglalhatna több embernek is?


Na mindegy, a többi előzte jó volt, valóban utasonként és iranyonként csak 1 lap a beszállókártya. Szóval ha két ember odavissza utazik az 4 külön lap.



Régen két lapos volt, de ez már egy ideje nincs így, most a lap letépése lesz a légitársaság példánya. Így fele annyit kell nyomtatni, védjük a környezetet. ;-)

2013. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne már mást is becsekkolni, Első? Én is becsekkoltam nyáron a barátnőmet is, akivel utaztunk...


Amúgy igen, irányonként és utasonként egy oldal, az alját letépik, a teteje nálad marad.

2013. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell külön account, de valamiért nagyon úgy emlékeztem rá, hogy kell :/
2013. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!